نقد و بررسی و دانلود بازی Pocket Mine 3

Pocket Mine 3 نسخه سوم از بازی محبوب و معروف “معدنچی گنج” در سبک بازیهای آرکید از استودیوی بازی سازی Roofdog Games که دانلود بازی Pocket Mine 3 برای دستگاه های اندروید و ios است.یک بازی حادثه ای رایگان و جالب با گیم پلی اعتیاد آور و گرافیکی عالی که در آن نقش مرد معدنچی را بازی خواهید کرد، را تجربه می کنید!در ادامه با نقد و بررسی Pocket Mine 3 و دانلود بازی Pocket Mine 3 با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Pocket Mine 3 :

در این بازی سرگرم کننده شما می توانید به شخصیت های مختلفی دسترسی داشته باشید که هر یک از آن ها دارای ویژگی های مختلفی می باشند. با دریافت هزینه های خود و پیدا کردن گنج های بیشتر می توانید شخصیت هایی که در اختیار دارید را به صورت سفارشی سازی تبدیل کنید که برای ناجام این کار ده ها آیتم برای شما در نظر گرفته شده است. گرافیک بازی به صورت اچ دی می باشد که گیم پلی خوبی را نیز دارا می باشد.

وظیفه شما به عنوان یک معدنچی این است که به بیش از ۱۰ جزیره مختلف سفر کرده و آن ها را به هدف پیدا کردن طلا و جواهر و الماس حفاری کنید.کارت هایی که در جزیره ها گنجانده شده اند بسیار ارزشمند هستند.شما باید آن ها را جمع کنید تا امتیاز هایتان بالا برود.از امکانات جالب بازی می توان به قابلیت سفارشی سازی معدنچی اشاره کرد.البته آیتم های متعددی برای این مورد در نظر گرفته شده، که هر کدام جذابیت خاص خود را دارند.

برخی از ویژگی های بازی Pocket Mine 3 : 

کاوش ده ها تن از مکان های زرق و برق دار.

شخصیت خود را با دنده قدرتمند سفارشی کنید.

تجارت با دوستان برای تکمیل مجموعه های مصنوعی.

جمع آوری کارت ها برای ساخت عرشه ی خود.

شخصی سازی کارکتر بازی با آیتم ها گوناگون.

وجود جزیره های مخلتف.

گرافیک خوب و عالی بازی.

صداگذاری مناسب و هیجان انگیز.

Pocket Mine 3

Pocket Mine 3

بازی Pocket Mine 3 : 

در ادامه نقد و بررسی Pocket Mine 3 ،از ویژگی های کلی بازی Pocket Mine 3 می توان به مواردی چون کاوش ده ها جزیره ی مختلف و متنوع، شخصی سازی کارکتر بازی با آیتم های مختلف، جمع آوری کارت ها برای ساخت عرشه ی خود، شرکت در رقابت های روزانه در برابر دوستان و کاربران جهانی، بروزرسانی مکرر با اضافه شدن ویژگی ها و آیتم های جدید و طراحی فوق العاده اش اشاره کرد!

همانند نسخه پیشین شما در نقش یک معدنچی گنج هستید که می بایست بیش از 10 جزیره مختلف را برای جمع آوری طلا، جواهرات و الماس ها حفاری کنید و کارت های گنجانده شده در سطوح را جمع آوری نموده و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید! امکان سفارشی سازی معدنچی نیز در بازی فراهم شده است که می توانید با انواع آیتم های مختلف به سفارشی سازی شخصیت اصلی بازی بپردازید. اگر به بازی های کم حجم اندروید علاقه دارید و دوست دارید یکی از زیباترین بازی های آرکید اندروید را تجربه کنید به هیچ وجه دانلود بازی Pocket Mine 3 را از دست ندهید!

دانلود بازی Pocket Mine 3 :

9.1 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9
  • ارزش اموزشی 9
  • سرعت 9.5
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید