نقد و بررسی و دانلود برنامه Reverse Movie FX

Reverse Movie FX نام نرم افزاری برای معکوس کردن ویدئوها می باشد. با استفاده از این برنامه می توانید فیلم هایتان را از آخر به اول تبدیل کرده و آن را به همین صورت ذخیره کنید.مثلا می توانید لیوان آبی را خالی کنید و از این صحنه فیلمبرداری کنید و با کمک برنامه آنرا معکوس کرده و نتیجه ی کار را تماشا کرده و در صورت تمایل آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.در ادامه با نقد و بررسی Reverse Movie FX و دانلود بازی Reverse Movie FX با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Reverse Movie FX :

ایده ها برای ضبط چنین ویدئوهایی فراوانند. فقط باید ذهن خلاقی داشته باشید و آنها را در مسیر درست به کار بگیرید. با این برنامه به غیر از معکوس کردن ویدئوهای شما، می تواند برای چاشنی کار به آن موسیقی هم اضافه کند.ضمنا لازم نیست که حتما ویدئو را در همان لحظه ضبط کنید، بلکه قادرید تمام ویدئوهای موجود در گالری موبایلتان را نیز با این اپلیکیشن معکوس کنید. فایل خروجی اپلیکیشن نیز به صورت ویدئوی معکوس و اصلی یا برعکس این حالت، یعنی ویدئوی اصلی و معکوس قابل پخش و ذخیره خواهد بود.

برخی از ایده ها برنامه Reverse Movie FX :

قابلیت نمایش دادن جاذبه جنبشی.

پاره یک ورق کاغذ و پخش دوباره ان از آخر.

پرتاب کردن یک تکه کاغذ به داخل سطل زباله و پخش دوباره آن از آخر.

نوشیدن آب میوه و پخش دوباره ان از آخر به اول.

به دست گرفتن پول و پخش دوباره آن از آخر به اول.

برنامه Reverse Movie FX :

با کمی خلاقیت و ذوق می توانید از سوژه های گوناگون مانند عبور و مرور مردم، ماشین ها و حرکت پرندگان و غیره فیلمبرداری کرده و با کمک این برنامه حرکت معکوس آنها را طوری طراحی کنید که گویا با کمک نیروی جادویی شما این اتفاق افتاده و اینگونه ویدئوهای جذابی بسازید.اشتراک گذاری ویدئوها از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی از دیگر قابلیت های Reverse Movie FX به حساب می آیند. اگر به ساختن ویدئوهای خلاقانه علاقه مندید، Reverse Movie FX را دانلود کرده و دوستانتان را با قابلیت های آن شگفت زده کنید.در ادامه می توانید به دانلود بازی Reverse Movie FX بپردازید.

دانلود برنامه Reverse Movie FX :

10.0 امتیاز
  • ارزش آموزشی 10
  • استفاده پذیری 10
  • سهولت 10
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 4.7

نظر خود را با ما در میان بگذارید