نقد و بررسی و دانلود بازی Dancing Line

Dancing Line بازی جدید و فوق العاده زیبا با طراحی خاص و گیم پلی منحصر به فرد در سبک بازیهای آرکید که Dancing Line برای دستگاه های اندروید و ios است که استودیوی Cheetah Games ان را خلق کرده است.این بازی تاکنون بیش از ۵ میلیون مرتبه توسط کاربران اندرویدی دانلود نصب شده است.در ادامه با نقد و بررسی Dancing Line و دانلود بازی Dancing Line با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Dancing Line :

در Piano Tiles 2 شما با گذاشتن انگشت های خود روی کاشی ها، به نت ها کمک می کردید تا نواخته شوند.Dancing Line دقیقا خلاف آن بوده و این نت ها هستند که به یاری بازیکن ها می آیند. پیش از پرداخت به این المان، بیایید ابتدا نگاهی به مکانیزم های گیم پلی بیندازیم. مهمترین وظیفه شما این است تا هنگامی که خط به مانعی رسید روی اسمارت فون کلیک نمایید تا جهتش را عوض کند.

اما نکته مهم اینجاست که چالش های Dancing Line خیلی با این اپلیکیشن متفاوت هستند. گاهی اوقات بناهایی از زمین بیرون آمده و تشخیص آن ها واقعا سخت خواهد بود. اینجا توسعه دهنده با نت ها که گفتیم به مخاطبین یاری رسانده اند. به گونه که معمولا ریتم موسیقی پخش شده با چالش ها هماهنگ بوده و هنگام نزدیکی به آن ها، یک نت متفاوت خواهید شنید.

درجه‌بندی سنی بازی +۳ سال است و انجام آن برای کودکان مناسب است؛ اما با توجه به سختی بازی بعید می‌دانیم حتی در صورت اجازه‌ی شما، کودکانتان علاقه‌ای به بازی نشان دهند.

برخی از ویژگی های بازی Dancing Line :

موسیقی پس زمینه اصلی.

افزایش مشکلات با پیشروی در مراحل.

حالت عمل ساده بسیار ساده با یک کلیک.

موسیقی کلید برای هدایت شما.

گیم پلی اعتیاد آور.

گرافیک خیره کننده و با کیفیت بازی.

انجام بازی در محیط های مختلف.

شامل ده ها مرحله جذاب و چالش برانگیز.

Dancing Line

Dancing Line

در ادامه نقد و بررسی Dancing Line ،شاید جالب باشد که بدانید حتی می توانید چشم های خود را بسته و تنها با قدرت شنوایی تا جایی پیش بروید. متاسفانه تعداد مرحله های بازی خیلی نیستند و با وجود مسیرهای بعضا طولانی، ممکن است خسته شوید. امیدواریم Cheetah Games با آپدیت های بعدی، منطقه های کوچک را هم به ساخته اش بیافزاید.

بازی Dancing Line :

نقش موسیقی و هماهنگ شدن آن با گیم پلی در بازی تنها جهت افزایش جذابیت نیست. شما با گذر از چند مرحله و آشنایی با سبک و سیاق بازی، می‌توانید از موسیقی در حال پخش و ریتم آن نیز برای تغییر مسیر کمک بگیرید و حتی به جایی برسید که برای تغییر مسیرها نیازی به نگاه کردن به صفحه‌ی بازی نداشته باشید و تنها از روی موسیقی در حال پخش، زمان تغییر مسیرها را متوجه شوید.

ای بازی عنوانی به خوبی Piano Tiles 2 یا Rolling Sky نیست. اما به واسطه مکانیزم های جالب گیم پلی اش مطمئنا تجربه ای سرگرم کننده را به بازیکن ها هدیه خواهد داد. جدا از این که به اعتقاد ما، نام Cheetah Games به تنهایی روی یک اپلیکیشن کافیست تا آن را انجام دهید. تنها توسعه دهنده باید با بروزرسانی های آتی، نقاط ضعف ساخته اش را پوشاند. این بازی جذاب در اندروید ۲۶ و در آیفون ۱۵۶ مگابایت دانلود بازی Dancing Line حجم دارد و به‌صورت رایگان منتشر شده است.در ادامه می توانید به دانلود بازی Dancing Line بپردازید.

دانلود بازی Dancing Line :

9.7 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9.5
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 8

نظر خود را با ما در میان بگذارید