نقد و بررسی و دانلود بازی MMX Hill Dash 2

MMX Hill Dash 2 نسخه دوم از بازی محبوب، سرگرم کننده و هیجان انگیز مسابقات تپه نوردی از استودیوی Hutch Games برای دستگاه ها اندروید است.در این بازی جذاب، بر انواع ماشین های بزرگ و غول پیکر سوار شده و در محیط هایی با موانع مختلف به ماشین سواری و تپه نوردی مشغول شوید.در ادامه با نقد و بررسی MMX Hill Dash 2 و دانلود بازی MMX Hill Dash 2 با ما همراه باشید:

نقد و بررسی MMX Hill Dash 2 :

قبل از هرچیزی گفتنی است که طراحی خلاقانه و فوق العاده‌ی موانع در MMX Hill Dash 2 قابل تحسین بوده و در صدری از محبوبیت این بازی را به خود اختصاص داده است. در این بازی بی نظیر شما باید بهترین عملکرد رانندگی خود را به نمایش بگذارید. کامیون خود را به میدان های مختلف مانند موانع پر پیچ و خم و همچنین سطوح شیب دار ببرید شما باید برنده مسابقات باشید.

مناطق مختلفی درون بازی به کار گرفته شده است که میتوان به مکان های خشک و بیابانی و مناطق سرد و برفی اشاره کرد. زاویه‌ دوربین بازی نیز در نوع خود قابل توجه است و بر خلاف سبک های کلیشه ای همچون دوربین از پشت یا کنار، در این بازی شاهد نمای متفاوتی خواهیم بود. همچنین گافیک این بازی در یک کلام فوق العاده است و محیط و گیم پلی ان با طراحی مدرن و تخصصی،  تهیه و ساخته شده است.

برای تبدیل شدن به بهترین راننده و کسب مقام اولی تلاش کنید و با پشتکار زیاد مصائب راه را پشت سر گذاشته و حتی در صورت نیاز از روی سایر ماشین ها بپرید. اگر مایل به تجربه یکی از خلاقانه ترین نمونه های ماشین سواری و مسابقه با خودروهای عجیب و متفاوت هستید کافیست جدیدترین نسخه این بازی را از اندروید سیتی دانلود نموده و تا ساعتها مشغول مراحل مهیج آن شوید

برخی از ویژگی های بازی MMX Hill Dash 2 :

 • مسابقات مبتنی بر فیزیک.

 • وسایل نقلیه جدید.

 • محیط های متنوع.

 • انواع سطوح جدید.

 

 • MMX Hill Dash 2

  MMX Hill Dash 2

بازی MMX Hill Dash 2 :

بازی MMX Hill Dash 2 هم به صورت تک نفره و هم به صورت آنلاین قابل انجام است و می توانید با دوستان خود در سراسر جهان رقابت های نفس گیری را تجربه کنید! روحیه ی جنگنده ای در بازی حرف اول را می زند و می بایست با گذشت از سخت ترین موانع و چالش ها برای کسب رتبه‌ اول تلاش کنید. گرافیک بازی در یک کلام فوق العاده است، این کلمه با توجه به حجم کمتر از 100 مگابایتی و عدم نیاز به هیچ دیتای جداگانه ای کاملا شایسته‌ این بازی خواهد بود و مطمئنا شما نیز از لحاظ بصری از MMX Hill Dash 2 لذت خواهید برد!

در ادامه نقد و بررسی MMX Hill Dash 2 ،زاویه‌ دوربین بازی نیز در نوع خود قابل توجه است و بر خلاف سبک های کلیشه ای همچون دوربین از پشت یا کنار، در این بازی شاهد نمای متفاوتی خواهیم بود که در تصویر بالا نمونه ی آن قابل مشاهده است! صداگذاری بازی هم راضی کننده است و احتمالا شما هم مانند ما تا زمانی که مجبور نباشید صدای بازی را کم نخواهید کرد چراکه وجود آن به جذابیت و هیجان بازی کمک قابل ملاحظه ای کرده است!در ادامه می توانید به دانلود بازی MMX Hill Dash 2 بپردازید.

دانلود بازی MMX Hill Dash 2 :

9.3 امتیاز
 • گرافیک 9
 • خلاقیت 9
 • ارزش اموزشی 9.4
 • سرعت 10
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید