نقد و بررسی و دانلود بازی Blocky Castle

Blocky Castle بازی جذاب، سرگرم کننده و متفاوت در سبک بازیهای اکشن و آرکید از استودیوی بازی سازی isTom Games برای اندروید و ios است.که موفق به کسب امتیاز ۴.۰ از ۵ گوگل پلی نیز شده است.یک بازی سراسر هیجان که شما را برای مواجهه با دشمنان و صعود از برجی چالش برانگیز فرا میخواند.در ادامه با نقد و بررسی Blocky Castle و دانلود بازی Blocky Castle با ما همراه باشید:

نقد و بررسی Blocky Castle :

در بازی Blocky Castle پس از انتخاب شخصیت مورد علاقه خود به صعود برج ها بپردازید. در طول مسیر موانعی وجود دارند که از روی حیله و تزویر برای شما ایجاد شده و باید بر آنها غلبه کنید، این کار بسیار خطرناک و دشوار است زیرا در هنگام صعود به بالای هر برج با ابزاری مانند کفش های متحرک و بشکه های آلیاژ، سنگ های سنگین، دستگاههای در حال سقوط، تله های آتش و بمب های منفجر شونده روبرو خواهید شد.

برای عبور از این مسیر و گذر از موانع لازم است گاهی بپرید و به سمت دیگر متمایل شوید و هر گونه که میتونید جان خود را حفظ کنید. گرچه شرایط نسبتا سختی وجود دارد اما در عوض چهرهای کاراکترها و آیتم های بازی به نحو عالی و خنده آوری طراحی شده اند. در واقع نوع جدیدی از بازی اکشن را شاهد هستید که بدون ضرب وشتم و صرفا برای ایجاد لحظات شاد ساخته شده است.

هدف شما در بازی Blocky Castle بالا رفتن از یک برج و رسیدن به توپی جنگی است که در بالای آن تعبیه شده است. برای این منظور باید در زمان درست، شخصیت بازی را به سمت چپ یا راست حرکت دهید و گاهی هم با پریدن به سمت بالا، از روی موانعی که به سمت‌تان می‌آیند بپرید. البته بالا رفتن از برج به همین سادگی هم نیست و در بین راه تله‌های مختلفی وجود دارند که لحظه‌ای غفلت کافی است تا گرفتار آن‌ها شوید و سقوط کنید؛ مخصوصا که در هر بار فقط یک شانس برای بالا رفتن از برج دارید و در صورت سقوط، باید مرحله را از ابتدا آغاز کنید.

Blocky Castle

Blocky Castle

بازی Blocky Castle :

در ادامه نقد و بررسی Blocky Castle ،کفش های متحرک، شعله های آتش و بسیاری دیگر از خطرات پیش رو کار بازیکنان را برای رسیدن به هدف سخت می کند! از دیگر ویژگی های بازی می توان به حضور ده ها شخصیت خنده دار، کنترل قابل درک و ساده، گیم پلی روان اما اعتیاد آور، پشتیبانی کامل از نمایشگر رتینا، پشتیبانی ابری و پشتیبانی از گیم‌ سنتر و حساب کاربری گوگل پلی اشاره کرد!

هدف سازنده از توسعه‌ این بازی تنها مرگ چندین باره‌ شخصیت ها نبوده و در حقیقت هدف او ارائه یک بازی سرگرم کننده و خنده دار برای بازی بوده است، اینکه با دسته ای از حیوانات سعی کنید تا با جاخالی دادن از خطرات به بالاترین نقطه‌ برج برسید در جای خود جذاب است، ظاهر شخصیت ها نیز در کنار رنگارنگ بودن شباهت بسیاری به بازی‌هایی نظیر Crossy Road دارند! اگر از علاقه مندان به بازیهای خاص هستید Blocky Castle بهترین گزینه برای انتخاب است!

Blocky Castle با اینکه شاید یک بازی ساده به نظر برسد، اما نیاز به تمرکز و سرعت عمل خوبی دارد و یک لحظه دیرتر یا زودتر پریدن می‌تواند باعث مثلا افتادن قطره اسید روی سرتان و مرگ شما شود. بازی در مجموع ۸۰ مرحله و چهار جهان دارد که در هر جهان، ظاهر محیط و برج متفاوت است.در ادامه می توانید به دانلود بازی Blocky Castle بپردازید.

دانلود بازی Blocky Castle :

9.2 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 9
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید