بررسی و دانلود بازی Slither.io

Slither.io بازی محبوب و فوق العاده زیبا با گیم پلی اعتیاداور  به طوری که ممکن است ساعت‌ها به خوردن بقایای مارهای دیگر مشغول شوید.در سبک بازی های اکشن از نوع خاص از Lowtech Studios برای دستگاه های اندروید و ios است مار تحت کنترل شما در یک نقشه تقریبا وسیع در کنار تعداد دیگری مار رها می‌شود. نقشه بازی مملو از گوی‌های نورانی و رنگارنگی است که شما باید آن‌ها را نوش‌جان کنید.در ادامه با بررسی Slither.io و دانلود بازی Slither.io با ما همراه باشید:

بررسی Slither.io :

با ورود به بازی باید اسمی برای مارتان انتخاب کرده و حالا وارد نقشه بازی شوید؛ نقشه ای که مارهای ریز و درشت دیگر که هر کدام نماینده بازیکن های نقاط دیگر دنیایند در آن می لولند مشغول قلع و قمع یکدیگرند. اما برای چه؟ برای این که به عنوان «بزرگترین مار روز» انتخاب شوند.اگر تنها به خوردن این گوی‌ها اکتفا کنید ساعت‌ها وقت خود را تلف کرده‌اید پس بهتر است به جنگ مارهای دیگر بروید. در این بازی خبری از نبرد تن به تن، شلیک و حتی خوردن مارهای در حال حرکت نیست.

Slither.io

Slither.io

در Slither.io شما باید با زمان‌بندی مناسب باعث برخورد سر مارهای دیگر به خودتان شوید و با نابود شدن آن‌ها بقایای نورانی آن‌ها را بخورید. یکی دیگر از راه‌های بزرگ شدن مار‌ها، نزدیک بودن به نبرد مارهای بزرگ بازی است تا پس از نابودی یکی از آن‌ها به خوردن آن‌ مشغول شوید.

بازی دو حالت آنلاین و آفلاین را در اختیار گیمر می‌گذارد. بخش آنلاین به دلیل رقابت با گیمرهای دیگر و هوش بالاتر ‌آن‌ها جذاب‌تر است. در بخش آنلاین گاه مارهایی می‌بینید که دیدن سر و ته آن‌ها زمان‌بر است این مارها ساعت‌ها بدون وقفه در حال خوردن مارهای ضعیف‌تر بوده‌اند. یکی از مشکلات بخش آنلاین کنترل نامناسب‌ بازی است. برای واضح‌تر شدن این مشکل کافی است بخش آفلاین بازی را تجربه کنید تا به تفاوت‌ها پی ببرید.

بازی Slither.io :

در ادامه بررسی Slither.io ، در کل تفاوت چندانی با آگاریو ندارد، شاید به همین خاطر بوده که عده ای با امتیازات پایین در گوگل پلی و اپ استور از آن پذیرایی کرده اند.اگر قصد رکوردشکنی دارید، شاید بد نباشد که با موبایل متصل به شارژر این کار را انجام دهید! به طور کلی این بازی که مملو از هیجان و گاهی ترس از کرم های غول آساست یکی از معدود بازی هایی است که در آن قوی یا ضعیف وجود ندارد و همه چیز به سرعت عکس العمل بازیکن بستگی خواهد داشت نه سلاح یا قدرت های خریداری شده در بازی!

Slither.io

Slither.io

با این حال استودیوی Thorntree نهایت تلاشش را برای ارائه تجربه ای متفاوت از آگاریو انجام داده، و اگر خیلی مشکل پسند نباشید و صرفا عنصر سرگرمی را بخواهید، می توانید روی این بازی به عنوان یک بازی جذاب و سرگرم کننده حساب باز کنید.در ادامه می توانید به دانلود بازی Slither.io بپردازید.

دانلود بازی Slither.io :

9.2 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9
  • ارزش اموزشی 9
  • سرعت 10
  • سهولت بازی 8
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید