بررسی و دانلود بازی Star Knight

Star Knight بازی جدید و فوق العاده زیبا در سبک بازی های اکشن از استودیوی بازیسازی Left Right برای دستگاه های اندرویدی و ios است از بازی قارچ‌خور گرفته تا هرکول همه و همه خاطره‌ساز ترین لحظات کودکی‌مان را شکل داده‌اند. اگر شما هم عاشق سبک پلتفرمر هستید در ادامه با بررسی Star Knight و دانلود بازی Star Knight با ما همراه باشید:

بررسی Star Knight :

این بازی، یک بازی مرحله ای است که در آن شما نقش یک شوالیه را ایفا خواهید کرد که می توانید کاراکتر خود را از میان چندین شخصیت مختلف انتخاب کنید. در این بازی شما باید وارد جنگ با نیروهای تاریکی شوید و تلاش کنید تا بتوانید به تنهایی تمام آنها را شکست دهید. شاهد مراحل مختلفی خواهید بود که به صورت ماموریت، برای شما تدارک دیده شده است و باید بتوانید تمام آنها را با موفقیت پشت سر بگذارید. در این بازی می توانید قهرمان خود را انتخاب کرده و از همان برای پیش بردن بازی استفاده کنید.

Star Knight

Star Knight

امکان ارتقاء دادن قدرت های خود، با استفاده از سکه هایی که در طول بازی جمع آوری می کنید نیز وجود دارد. هرکدام از قهرمان هایی که انتخاب کنید، دارای اسلحه ای می باشند که می توانید با جمع آوری امتیازات بیشتر، اسلحه ها را نیز ارتقاء دهید تا با قدرت بیشتری بازی را انجام دهید. در این بازی همچنین دشمن های مختلفی نیز وجود دارند که هرکدام از آنها دارای قدرت های مختلفی می باشند. شما باید تلاش کنید تا بتوانید تمام دشمنها را از پا در بیاورید. همچنین در پایان هر مرحله، یک رئیس به عنوان دشمن اصلی برایتان در نظر گرفته می شود که باید بتوانید آن را نیز نابود کرده تا جواز عبور به مرحله بعدی را به دست بیاورید.

روند گیم پلی :

در ادامه بررسی Star Knight ،شیوه‌ی بازی مانند تمام بازی‌های سبک پلتفرمر است و شما باید با کنترل کردن کاراکتر خود و کشتن دشمنان مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. تنها تفاوت در این بازی این است که، مراحل بسیار سخت و دشوار طراحی شده‌اند و بازی شما را به تکرار و سعی و تلاش زیادی وادار می کند. برای کنترل کردن نارو چهار دکمه‌ی لمسی برروی صفحه‌ی گوشی شما تعبیه شده‌ است. به این صورت که دکمه‌ای برای پریدن، دکمه‌ای برای دویدن به سمت راست،‌ دکمه‌ای برای دویدن به سمت چپ و دکمه‌ای برای حمله کردن با شمشیر دیده می‌شوند. کنترل بازی چندان سخت نیست و نباید به دکمه‌های مجازی ایراد گرفت. این خود مراحل و نقشه‌ی بازی هستند که بسیار سخت طراحی شده‌اند.

برخی از ویژگی های بازی Star Knight :

 • صدها ماموریت و مرحله برای پشت سر گذاشتن.
 • انبوهی از دشمنان نظیر اژدها، هیولا و ... برای از بین بردن.
 • جمع آوری سکه ها برای ارتقای شخصیت ها و خرید آیتم جدید.
 • خریداری سلاح های قدرتمند برای افزایش قدرت.
 • حالت رقابتی برای شرکت و افزایش دو چندان هیجان.
 • گرافیک اچ دی با صداگذاری هیجان انگیز و کنترلرهای عالی.
Star Knight

Star Knight

 

بازی Star Knight :

به طور کلی ۵ فصل مختلف در بازی وجود دارد که به ترتیب تپه‌ی سبز (Green Hill)، جنگل خاموش (Dark Forest)، قلعه‌ی فراموش‌شده (Lost Castle)، صحرای برفی (Snow Desert) و کوهستان قرمز (Red Mountain) نام دارند و همچنین بازی خبر از رسیدن فصلی جدید در آپدیت‌های بعدی را می‌دهد.

با اینکه بازی به صورت پولی در اَپ‌استور‌ها انتشار یافته، پرداخت‌های درون برنامه‌ای برای خرید سکه نیز در آن تعبیه شده‌ است. البته شما چندان نیازی به خرید این سکه‌ها نخواهید داشت چرا که در طول بازی به میزان کافی از کشتن و از بین بردن دشمنان خود سکه بدست خواهید آورد. برای نارو حرکت‌ها و شمشیر‌های مختلفی طراحی شده است که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارا هستند. در ادامه اپ و گیم شما را به تماشای تریلر بازی دعوت می‌کند.در ادامه می توانید به دانلود بازی Star Knight بپردازید.

دانلود بازی Star Knight :

9.2 امتیاز
 • گرافیک 10
 • خلاقیت 9
 • ارزش اموزشی 9.5
 • سرعت 10
 • سهولت بازی 7.5
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید