بررسی و دانلود بازی Atomas

Atomas بازی جدید و متفاوت در سبک بازیهای تفننی از استودیوی بازی سازی Sirnic دانلود بازی Atomas برای سیستم عامل اندروید و ios است یکی از مفرح‌ترین و اعتیادآورترین بازی‌های موبایل سبک پازل است.گیم پلی بر پایه علم شیمی و اتم ها ساخته شده است.در ادامه با بررسی Atomas و دانلود بازی Atomas با ما همراه باشید:

بررسی Atomas :

بازی Atomas داستان بسیار زیبایی داشته و سبک جدید ان باعث جذاب شدنش می شود. اصل بازی در ترکیب خود اتم هاست! در این بازی جهان کوچک شما با اتم ها هیدروژن شروع می شود که با کمک قدرت ترکیبی اتم، شما قادر خواهید بود که دو اتم هیدروژن را به هم جوش داده و یک اتم هلیوم ایجاد کنید، و یا دو اتم هلیوم را با هم تکیب کرده و یک اتم لیتیوم تولید کنید و …

Atomas

Atomas

هدف اصلی ترکیب اتم ها که تم اصلی بازی می باشد، ایجاد عناصر با ارزش از قبیل طلا، پلاتین و نقره می باشد. اما شما باید مواظب باشید تا جهان شما با اتم ها پر نشود، که در این صورت بازی تمام خواهد شد. یکی از راه های جلوگیری این بحران ساخت واکنش های زنجیره ای بزرگ است…

در ابتدای بازی تعداد اندکی اتم در دایره قرار دارند، در مرکز دایره نیز اتم‌هایی قرار دارند که شما می‌بایست آن‌ها را در مسیر دایره‌ای جایگذاری کنید. حالت کلاسیک بازی زمانی نبوده و شما فرصت فکر کردن برای بهترین جایگذاری را خواهید داشت. اما نکته مهم در گیم‌پلی این بازی محدود بودن تعداد اتم‌های این مسیر دایره‌ای است و شما می‌بایست با ایجاد تقارن‌هایی از یک یا چندین نوع اتم و استفاده از اتم مثبت، اتم‌ها را از مسیر دایره‌ای حذف کنید. اتم منفی برای جابه‌جا کردن اتم‌ها قابل استفاده است به طوری با کلیک روی هر کدام از اتم‌ها آن را برای جایگذاری دوباره بیرون می‌کشد.

بازی Atomas :

در ادامه بررسی Atomas ، دغدغه شما تنها ایجاد ساختارهای متقارن با چند اتم است ولی با پیشرفت در بازی اتم‌های رنگارنگ و تنهای شما دایره‌ را پر خواهند کرد. با پیشرفت در بازی توانایی‌هایی در بخش Upgrades آزاد خواهند شد برای مثال می‌توان تعداد اتم‌های مثبت و منفی را کم یا زیاد کرد. اگر به اندازه کافی در بازی تجربه کسب کردید بد نیست سری هم به بخش Challenges بازی بزنید.

Atomas

Atomas

شاید ابتدا Atomas گیج کننده به نظر برسد، ولی با کمی انجام بازی به راحتی می توانید با مکانیزم ها اخت بگیرید. متاسفانه همین مسئله موجب گشته تا بعضی کاربرها امتیازات پایینی بدهند. بنابراین زود از تجربه بازی دست نکشید. از دیدگاه گرافیکی و طراحی محیطی، سادگی و رنگ بندی اتم ها به خوبی با المان های گیم پلی ترکیب شده و جذابیت این عنوان را افزایش داده اند.

این بازی ترکیب جالبی از شیمی و سرگرمی است اگر ساخت عناصر را دوست دارید و از گذراندن ساعت‌ها وقت برای یک بازی نمی‌ترسید اقدام به دانلود بازی اندروید و iOS معرفی شده بکنید.

دانلود بازی Atomas :

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 10
  • سهولت بازی 8
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید