بررسی و دانلود بازی Crossy Road

Crossy Road یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موجود است و حالا با جدیدترین آپدیت عرضه شده توسط سازندگان این بازی مطمئنا به محبوبیت این بازی اضافه خواهد شد که دانلود بازی Crossy Road برای سیستم عامل های اندروید و ios میباشد. همان بازی بامزه و در عین حال جذابی است که همه دوست‌داران بازی‌های موبایل را راضی خواهد کرد.در ادامه با بررسی Crossy Road و دانلود بازی Crossy Road با ما همراه باشید:

بررسی Crossy Road :

داستان مرغ بامزه Crossy Road امروز ما و رد شدن از عبور و مرور خودروها، قطارها و آب‌گیر‌ها بدون شک الهامی از بازی به یادماندنی و قدیمی Frogger است. وقتی روی آیکون این بازی کلیک کرده و وارد آن می شوید، پس از یک توضیح کوتاه و اجمالی، وارد معرکه می‌شوید، معرکه‌ای شلوغ و البته خطرناک از ماشین‌ها و قطارهایی که مدام در عبور و مرور هستند و شما باید با دقت تمام از میان این‌ها عبور کنید.

نقشه کلی بازی همانند بازی Frogger است، اما این بار صدای قدقد کردن یک مرغ بامزه می‌آید که شما را متوجه خطر عبور و مرور وسایل نقلیه می‌کند. گیم‌پلی بازی دقیقا همان چیزی است که باید باشد، ساده و آسان. تنها کاری که لازم است انجام دهید لمس صفحه نمایش برای یک پله جلو رفتن مرغ داستان است.

شما باید در کمترین زمان ممکن و در اولین فرصتی که پیدا می کنید، مسیر را طی کنید. بین هر خیابان با خیابان بعدی، جایی مثل وسط یک بلوار وجود دارد. جایی که منطقه امن محسوب می شود و در آن منطقه خبری از وسیله نقلیه نیست. اما وقت تلف کردن شما به ضررتان خواهد بود. شما باید در زمان مشخصی به سمت جلو حرکت کنید در غیر این صورت زمان شما تمام می شود. وقتی زمان تمام شود، یک عقاب بزرگ شما را شکار خواهد کرد.

Crossy Road

Crossy Road

با هر قدمی که پیش بروید یک امتیاز برای شما محسوب می‌شود و با برخورد با هر وسیله‌ای یا افتادن در آبگیر‌های بین اتوبان‌ها خواهید باخت و باید مسیر را از اول شروع کنید. با هر شروع بازی، مسیری کاملا جدید که بازی آن را به صورت اتفاقی تولید می‌کند روبه‌رو خواهید شد.

گرافیک بازی Crossy Road :

گرافیک بازی و جلوه‌هایی که به مخاطب نشان داده می‌شود هم سعی در ساده نشان دادن بازی دارد. سادگی که به هیچ وجه مخاطب را خسته نخواهد کرد. شاید اگر بخواهیم جلوه‌های بصری بازی را به یک بازی دیگر تشبیه کنیم، نام Minecraft در ذهنمان نقش ببندد. گرافیک بازی را پیکسل‌های درشتی تشکیل می‌دهند که با به هم پیوستن هم، رود و اتومبیل و درخت و سایر المان‌های تصویری بازی را تشکیل می‌دهند.

ویژگی بازی Crossy Road :

در ادامه بررسی Crossy Road ،یکی از نکات قابل توجه بازی، پرداختن سازنده آن به شبکه‌های اجتماعی و به اشتراک‌گذاری مضامین بازی با دوستان است. در Crossy Road می‌توانید لحظات بامزه برخورد با وسائل نقلیه یا افتادن در آب‌گیرها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اما این همه قابلیت‌های این بخش از بازی نیست. Crossy Road به شما این اجازه را می‌دهد تا از بازی خود فیلم تهیه کنید و هر جا که خواستید این فیلم را متوقف کرده و با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی یا از طریق پست الکترونیکی به اشتراک بگذارید.

در جدیدترین آپدیت این بازی همانطور که گفتیم امکان رقابت همزمان با دوستانتان به طور مستقیم و به صورت آنلاین برای شما فراهم شده و می‌توانید با دوستانتان از طریق ارتباط وای‌فای و گروهی بازی کنید. انتخاب با شماست می‌توانید با یکدیگر به رقابت بپردازید که کدامیک از شما بیشتر دوام می‌آورد و یا اینکه با یکدیگر یک تیم را تشکیل داده و برای ثبت یک رکورد جدید جهانی به یکدیگر کمک کنید. ویدئو بالا مطمئنا می‌تواند توضیح بهتری باشد.در ادامه میتوانید به دانلود بازی Crossy Road بپردازید.

دانلود بازی Crossy Road :

9.7 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9.5
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 10
  • سهولت بازی 9.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید