بررسی و دانلود بازی Two Dots

Two Dots بازی محبوب و سرگرم کننده پازلی از استودیوی بازیسازی Playdots, Inc که دانلود بازی Two Dots برای سیستم عامل های اندروید و ios است یک بازی ساده پازلی با فضای گرافیکی جذاب و دوست داشتنی برای طرفداران بازی‌های موبایلی است.جزئیاتی که باعث شده گیم‌پلی تکراری این بازی به هیچ وجه خسته کننده نشود. با ما در ادامه بررسی Two Dots و دانلود بازی Two Dots با ما همراه باشید:

بررسی Two Dots :

داستان بازی از آن‌جایی شروع می‌شود که دو «نقطه» به نام‌های Emily و Jack تصمیم می‌گیرند عازم سفری اکتشافی و ماجراجویانه شوند. برای این سفر آن‌ها باید از مکان‌های مختلفی مانند جنگل‌های مخوف و دریاهای عمیق گذشته و در مسیر خود چیزهای با ارزشی را جمع‌آوری کنند.در صفحه‌ی پازل بازی تعدادی نقطه‌ی رنگی وجود دارد که اگر بین نقاط همرنگ خطی بکشید یا به عبارتی آن‌ها را به هم متصل کنید از بین می‌روند و به طور تصادفی از بالای صفحه‌ی پازل تعدادی نقطه‌ی رنگی دیگر وارد صفحه‌ می‌شوند.

بازی به صورت مرحله‌ای است که در هر مرحله باید با تعداد مشخصی حرکت تعداد مشخصی نقاط رنگی را نابود کنید. دقت کنید که تعداد حرکت‌های شما ربطی به تعداد نقاطی که نابود می‌کنید ندارد به عنوان مثال شما می‌توانید با یک حرکت چند نقطه‌ی زرد رنگ را نابود کنید. اگر نتوانید با تعداد مشخص شده‌ی هر مرحله، نقاط را نابود کنید یکی از قلب‌های خود را از دست می‌دهید.

Two Dots

اگر می‌خواهید با این دو نقطه‌ی ماجراجو در این سفر هیجان انگیزهمراه شوید، ابتدا باید آموزش‌های لازم را ببینید. این بازی چیزی حدود ۱۱۰۰ مرحله دارد! بازی در مراحل اولیه نحوه کار و استفاده از آیتم‌های مختلف را به شما آموزش خواهد داد. با پیش‌روی در مراحل، کم‌کم سر و کله آیتم‌های مختلف نیز پیدا می‌شود. هرکدام از این آیتم‌های جدید، باخود چالشی نو نیز به همراه خواهد داشت. بنابراین نگران تکراری شدن گیم‌پلی بازی طی این ۱۱۰۰ مرحله نباشید، هر از چندگاهی بازی شما را با ارائه‌ی چالش جدیدی غافل‌گیر خواهد کرد!

بازی Two Dots :

در ادامه بررسی Two Dots ، توانسته بود با رنگ و لعاب بخشیدن به محیط و مکانیزم های گیم پلی قسمت قبلی، نه تنها خود را از ورطه تکرار نجات دهد بلکه تجربه ای اعتیادآورتر به مخاطبان هدیه دهد. Dots & Co هم که دیروز به انتشار جهانی رسید همین راه را ادامه داده است. همانند گذشته، باید بتوانید در تعداد محدودی حرکت، نقطه های همرنگ خواسته شده را به یکدیگر متصل کنید.

علاوه بر گیم‌پلی ساده و روان این بازی، جذابیت‌های گرافیکی این عنوان خود داستان دیگری دارد. طراحی منو این بازی بسیار زیبا و خلاقانه است، محیط رنگارنگ بازی نیز به این زودی‌ها شما را خسته نخواهد کرد. به تمام زیباهایی این بازی، می‌توان موسیقی زیبا و آرام این بازی، که به طرز هوشمندانه‌ای با پیش‌روی در مراحل، کم‌کم ریتم خود را عوض می‌کند، را نیز اضافه کنید.

اگر از علاقه مندان به فرنچایز Dots هستید، ذره ای در دانلود بازی شک نکنید. اگر هم تاکنون عنوانی از این سری را تجربه نکرده اید، اکنون بهترین زمان برای غرق شدن در دنیای نقطه هاست.در ادامه میتوانید به دانلود بازی Two Dots بپردازید.

دانلود بازی Two Dots :

9.6 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید