بررسی و دانلود بازی Mobile Strike

Mobile Strike بازی محبوب و هیجان آور در سبک بازیهای اکشن، تیراندازی و تفنگی از استودیوی Game development برای اندروید و ios است.یک بازی محبوب می باشد که فرمانده اصلی بازی توسط شخصی محبوب به نام آرنولد شوارتزنگر مدیریت می شود که می توانید با همکاری یکدیگر یک پایگاه قدرتمند و نظامی را برای خود تشکیل دهید و با قرار دادن آزمایشگاه و برج های دفاعی پایگاه خود را به یک منظقه نظامی قدرتمند تبدیل کنید و نیرو هایی که در اختیار دارید را در آن پیاده سازی کنید.در ادامه با بررسی Mobile Strike و دانلود بازی Mobile Strike با ما همراه باشید:

بررسی Mobile Strike :

در این بازی شما می توانید با در دست گرفتن سلاح های مختلف به نبرد با دشمنان بروید و یکی از زیباترین بازیهای تفنگی را تجربه کنید! این بازی طوری طراحی شده که در همه گوشی ها و تبلت ها حتی دستگاه های قدیمی تر با سخت افزار ضعیف تر نیز به خوبی اجرا شود! وقت آن است که در نبردی مسلحانه آن هم به صورت آنلاین شرکت کنید و با دشمنان خود روبرو شوید!

شما می توانید یک ارتش برای خود تشکیل دهید که سربازان پیاده را می توانید از 16 نوع انتخاب کنید و با استفاده از ماشین های نظامی که در اختیار خواهید داشت قدرت حمله ای خود را افزایش دهید. در این بین می توانید در آزمایشگاه پایگاه خود نیرو و ماشین هایی که در اختیار دارید ار ارتقاء دهید. گیم پلی بازی به وصرت اعتیاد آوری طراحی شده است.

بازی سه حالت مختلف را شامل می شود که می توانید از میان ان ها یکی را به دلخواه انتخاب کرده و وارد نبردهایی نفس گیر شوید! اگر مایلید با دوستان خود به نبردهای چند نفره آنلاین بپردازید بدون هیچ تعللی به دانلود بازی Mobile Strike بپردازید و یکی از زیباترین بازیهای اکشن را تجربه کنید!

برخی از ویژگی های بازی Mobile Strike :

 • نبرد و بازی در کنار میلیونها بازیکن مختلف از سراسر جهان
 • امکان ساخت یک تیم متحد از بازیکنان نخبه در برابر دشمنان نیرومند.
 • ساخت پادگان جنگی سفارشی و دلخواه.
 • تعامل با ماشین های جنگی سرکش مانند تانک و سایر ابزارها.
 • وسایل نقلیه جنگی مدرن ، توپخانه ، واحد استراتژیک.
 • دارای ۱۶ ردیف نیروی نظامی.
Mobile Strike

Mobile Strike

بازی Mobile Strike :

در ادامه بررسی Mobile Strike ،نیز باید همانند سایر بازیهای جنگی به نبرد با دشمنان بروید و برای اینکار نیاز به ارتش نیرومندی دارید که این امر نیازمند فرماندهی شما در جهت ساخت پادگان قوی ، ارتقا زراد خانه می باشد،نیروهای بسیار کارآزموده تربیت کنید و با تجهیز نیرو ها و ارتقاء ابزار جنگی در نبرد با دشمنان پیروز شوید.آیا آمادگی فرماندهی یک ارتش بسیار منظم و با مسئولیت های چند جانبه در یک بازی کاملا اکشن و پر هیجان را دارید؟

از ویژگی های کلی بازی نیز می توان به مواردی چون امکان درست کردن بازی خود با قوانینی که خودتان تعیین می کنید و رقابت با دوستانتان در همان محیط، شامل بودن 7 نقشه مختلف با تاکتیک های خاص برای مبارزه، امکان استفاده از 25 نوع سلاح مختلف همچون طپانچه ها، تفنگ ها، تیربارهای نیمه اتوماتیک، تفنگ های شکاری و نارنجک ها، امکان استفاده از انواع و اقسام پوشش های زرهی، امکان تغییر رنگ اسلحه خود و تمام قطعات آن از لوله گرفته تا خشاب و دوربین اسلحه، تیراندازی به سمت سر حریفان خود و به دست آوردن مقام اول، گرافیک و افکت های صوتی عالی و به روز رسانی بازه های زمانی معین و اضافه شدن امکانات و آیتم های جدیدی به ان اشاره کرد!

دانلود بازی Mobile Strike :

9.1 امتیاز
 • گرافیک 10
 • خلاقیت 9.5
 • ارزش اموزشی 9
 • سرعت 9
 • سهولت بازی 8
 • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 0.5

نظر خود را با ما در میان بگذارید