اخبار بازی Monument Valley 2

اخبار بازی Monument Valley 2 :

استودیو آس‌تو، سازنده سری بازی Monument Valley اعلام کرد نسخه دوم این مجموعه در ۶ نوامبر برای اندروید منتشر خواهد شد.

بازی Monument Valley 2 از استودیو آس تو گیمز (Ustwo Games) که دنباله‌ای برای بازی Monument Valley تلقی می‌شود، تقریبا در شرف انتشار روی تلفن و تبلت‌های اندرویدی قرار دارد. استودیوی سازنده بازی مستقر در شهر لندن، امروز اعلام کرد که بازی اندروید و بازی آیفون Monument Valley 2 در تاریخ ۶ نوامبر سال جاری (۱۵ آبان) و تقریبا پنج ماه پس از انتشار آن روی iOS، از طریق فروشگاه گوگل پلی برای پلتفرم اندروید نیز منتشر خواهد شد. داستان بازی Monument Valley 2 در مورد یک مادر و دختربچه‌ای است که از دنیایی رنگارنگ به سبک کار‌های «موریس کرنلس اشر» گذر می‌کنند. درست مانند نسخه اول، موفقیت شما در طی روند بازی به شناسایی دقیق راه‌های مختلف از طریق چرخاندن، کشیدن و از این دست تعاملات با محیط بازی بستگی خواهد داشت.

Monument Valley 2

Monument Valley 2

Monument Valley 2 :

انتظار می‌رود که استودیو آس‌تو پس از انتشار بازی Monument Valley 2 برای اندروید این‌بار به سود‌دهی بهتری دست پیدا کند. در سال ۲۰۱۵ این استودیو اعلام کرد که کمتر از ۵ درصد از دارندگان بازی Monument Valley برای تهیه این اثر مبلغی را صرف کرده‌اند و باقی آنها، به‌جز کسانی که نسخه‌های ویژه نقد و تبلیغاتی را از طرف استودیو آس‌تو به‌دست آورده بودند، به‌صورت غیر قانونی بازی را تهیه کرده‌اند!

استفاده ار نسخه غیر قانونی بازی‌ها در پلتفرم اندروید موضوع تازه‌ای نیست، اما این مساله کسب‌وکار و در نهایت معیشت استودیوهای کوچک را تحت تاثیر قرار می‌دهد. البته این موضوع در مورد آس‌تو کمی متفاوت است؛ زیرا فعالیت‌های این استودیو شامل بسیاری از رشته‌های کسب‌وکار مانند ساخت اپلیکیشن‌های تجاری در صنعت موبایل نیز می‌شود و درآمد آنها تنها متکی به سود حاصله ار فروش بازی Monument Valley نخواهد بود. بازی Monument Valley 2 با قیمت ۵ دلار برای فروش در دسترس قرار خواهد گرفت؛ مبلغی که نسبت به تجربه‌‌ی ارائه‌شده توسط بازی مطمئنا در سطح پایین‌تری قرار دارد.

منبع : engadget

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید