بررسی و دانلود بازی Army Battle Simulator

Army Battle Simulator بازی جدید و سرگرم کننده با گیم پلی اعتیاداور در سبک بازیهای اکشن و شبیه ساز برای دستگاه های اندروید و ios است.این استودیو که قبلا با معرفی اثری به نام Epic Battle Simulator توانایی خود را به اثبات رسانده بود بار دیگر قرار است علاقمندان این سبک را شگفت زده نماید!در ادامه با بررسی Army Battle Simulator و دانلود بازی Army Battle Simulator با ما همراه باشید:

بررسی Army Battle Simulator :

در هر سطح از بازی، شما در مقابل گروهی از سربازان قرار می‌گرفتید که وظیفه داشتید از سربازهای خود استفاده کرده و تیم مقابل را تا آخرین نفر نابود کنید. در هر لول مقداری پول در اختیار شما قرار داده می‌شد که می‌توانستید سربازهای مختلفی نظیر سربازان تک تیرانداز یا Assault Rifleها را خریداری کرده و در مقابل تیم حریف قرار بدهید. یکی از موارد خوبی که آن بازی در اختیار داشت، این بود که هرچقدر جلوتر می‌رفتید، سربازهای مدرن‌تری را مشاهده می‌کردید اما بزرگترین مشکل بازی، هیچ ارتش هوایی یا زمینی نظیر تانک‌ها را در اختیار نداشتید و تنها از طریق پیاده نظام‌ها باید به مبارزه کردن می‌پرداختید.

شما می توانید سربازان خود را تا حد نهایی ارتقاء داده و در حالت های آنلاین و چند نفره شرکت کنید. با وجود الگوریتم های پیشرفته و سازگاریهای ایجاد شده میتوان انتظار اثری ارزشمند از این سازنده مطرح داشته باشیم. همچنین گرافیک بهبود یافته و هوش مصنوعی پیشرفته رباتها باعث شده به جرات بتوان گفت که شما یک گیم اندرویدی اکشن عالی را تجربه میکنید!

فرق دیگر این بازی این است که کلا جنگ‌های مدرن را تجربه خواهید کرد و پیاده نظام‌های بازی نیز نسبت به گذشته کامل‌تر و قوی‌تر شده‌اند. برای مثال سربازانی که Turrent به دست هستند یا سربازانی که پشت ضدهوایی نشسته‌اند.

ویژگی های بازی Army Battle Simulator  :

 • ارتش ارتقاء به سه سطح.
  سیستم رتبه بندی چند نفره پیشرفته برای سازگاری بهتر.
  گرافیک بهبود یافته.
  طراحی دقیقتر سربازان.
  سازگاری با تلفن های بسیار معروف و انواع موسیقی.
Army Battle Simulator

Army Battle Simulator

بازی Army Battle Simulator  :

در ادامه بررسی Army Battle Simulator ،مشکلی که به شدت در بازی Epic Battle Simulator 2 وجود داشت و حال تیم سازنده آن فرمول را در جدیدترین اثر خود نیز استفاده کرده است. برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای باید از جم‌هایی استفاده کنید که پس از هر بازی دریافت می‌کنید. اما مشکل اصلی بازی این است که سربازان جدید و سایر وسیله‌ نقلیه‌های جنگی قوی بازی، همگی رقم‌هایی را به خود اختصاص داده‌اند که برای خرید آن‌ها باید ساعت‌ها لول‌های ابتدایی را بازی کرده و به عبارتی جم فارم کنید.

الگوریتم عالی برای حریف یابی در بازی های آنلاین ؛ دارای ساز و کار رده بندی و جدول بالاترین امتیازات ؛ گرافیک بهتر بازی به نسبت نسخه قبلی و جالب تر شدن نبردها ؛ هوشمندتر شدن سربازان و واحدهای جنگی ؛ دارای چندین موسیقی متن مختلف ؛ شبیه سازی عالی صداها و افکت های صوتی بازی ؛ اضافه شدن سربازانی جدید هر هفته یک بار و به طور کلی ساخت عالی اش اشاره کرد!

درآخر بازی شبیه‌ساز جنگ اندروید و آیفون این بازی ، جنگ‌های مدرن‌تر و حرفه‌ای‌تری نسبت به گذشته را به ارمغان آورده و با وجود بخش چند نفره جذاب، دانلود بازی Army Battle Simulator می‌تواند ساعت‌ها کاربران خود را سرگرم نگه دارد.

دانلود بازی Army Battle Simulator :

9.3 امتیاز
 • گرافیک 9
 • خلاقیت 9.5
 • ارزش اموزشی 10
 • سرعت 9
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید