بازی موبایل Icey برای آیفون و آیپد منتشر شد

اخبار بازی Icey :

بازی Icey، در سبک اکشن ساید اسکرولینگ دو بعدی و با تم علمی تخیلی برای پلتفرم iOS منتشر شد.

بازی آیفون و آیپد Icey ساخته‌ی استودیو اکس‌ دی نتورک (X.D. Network)، با تم علمی تخیلی و در سبک هک اند اسلش ساید-اسکرولینگ دو بعدی برای پلتفرم iOS منتشر شد. درحالی که نسخه نینتندو سوویچ بازی Icey در دست تولید قرار دارد، با انتشار این اثر برای آیفون و آیپد، بازیکن‌های پلتفرم iOS می‌توانند این بازی را کمی زودتر از دارندگان کنسول نینتندو تجربه کنند.

Icey

Icey

در طی روند مراحل در بازی Icey شما می‌توانید به سرعت حرکت کنید، دشمنان را نابود کنید و در مواقع ضروری از حملات آنها جای خالی دهید؛ پول رایج درون بازی را به‌دست آورید و به‌وسیله‌ی آن توانایی و قابلیت‌های خود را ارتقا، بسط و گسترش دهید.

بازی‌های اکشن کاراکتر محور مانند سری بازی Devil May Cry یکی از منابع اصلی الهام طراحی مبارزات تن به تن (Melee) در بازی Icey بوده است لذا نبردهای سریع و انجام حرکات ترکیبی میان زمین و هوا، دفع‌ حمله‌های بدون نقص و دیگر حرکت‌های ماهرانه به شما اجازه می‌دهد دشمنان و باس‌های رباتیک بازی را یکی پس از دیگری از پای دربیاورید.

لازم به ذکر است که در این بازی یک روایت داستانی ساده شما را به مبارزه در بازی هدایت خواهد کرد ولی در Icey همه چیز آنطور که به نظر می‌رسد نیست. نافرمانی از بخش راهنما و برگزیدن انتخاب‌های متفاوت می‌تواند لایه‌های جدیدی را از بازی نمایان کند.

شما می‌توانید این بازی را با قیمت ۳ دلار از طریق فروشگاه اپ استور برای تبلت و تلفن‌های هوشمند مبتنی بر iOS خود تهیه کنید.

منبع : pocketgamer ، itunes.apple

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید