بررسی و دانلود بازی Bubble Witch 3 Saga

Bubble Witch 3 Saga نسخه سوم از بازی پازلی فوق العاده زیبا و محبوب جادوگر حباب ها از استودیوی مطرح KING برای دستگاه های اندرویدی و ios است. انواع بسیار متنوع و مختلفی ازین دسته ساخته شده به همین دلیل رقابت بین سازنده‌ها بسیار بالا است و هر کدام سعی و کوشش بر آن دارند تا با به کار بردن خلاقیت و زیبایی از یکدیگر پیشی بگیرند.در ادامه با بررسی Bubble Witch 3 Saga و دانلود بازی Bubble Witch 3 Saga با ما همراه باشید:

بررسی Bubble Witch 3 Saga :

بازی هایی از قبیل جادوگر حبابی از انجایی که از روی استایلی بسیار قدیمی اقتباس شده اند، باید با عناصر مدرنی ادغام داده شوند تا نظر مخاطبان امروزی را به دست اورند. مطمئنا بازی Bubble Witch 3 Saga از همین دسته از بازی ها می باشد که ما می توانیم این زیبایی های را در رنگ بندی های بسیار زیبای ان با گرافیک فانتزی و دوست داشتنی که به روانی  هرچه تمام تر اجرا می شود، ببینیم.

اما داستان بازی از انجایی شروع می شود که ویلبر، یکی از شرورترین گربه های ویچ کانتری، عناصر جادویی مختلفی را به حباب ها تزریق کرده تا بتواند به قوی ترین جادوگر همه زمان ها تبدیل شود. شما باید مراحل بازی را یکی یکی پشت سر هم بگذارید تا بتوانید جلوی او را بگیرید.

Bubble Witch 3 Saga

Bubble Witch 3 Saga

در Bubble Witch 3 Saga سبک خلاقانه ای از بازی های پازلی، فکری را شاهد خواهید بود که با گیم پلی اعتیاد آور و صداگذاری مهیج خود شما را به ادامه ی مراحل چالش برانگیز ترغیب می کند.سطوح مختلف را پشت سر بگذارید و با کسب امتیازات بیشتر خود را به قدرتمندترین جادوگر دنیا تبدیل کنید.

برخی از ویژگی های بازی Bubble Witch 3 Saga :

 • شامل بیش از 500 سطح جادویی و منحصر به فرد.
 • انواع بوسترها و قدرت های یو پی اس برای بدست اوردن.
 • جمع آوری ستاره ها برای باز کردن آیتم های جدید.
 • طراحی عالی با گرافیک اچ دی و گیم پلی اعتیاداور.
 • گیم پلی ساده و آسان برای به چالش کشیدن حرفه ای ها.

بازی Bubble Witch 3 Saga :

در ادامه بررسی Bubble Witch 3 Saga ،مراحل از ابتدا ساده و رفته رفته پیچیده می‌شود. توپ‌ها قابلیت جابجایی دارند و میتوان با تپ روی آنها رنگ را عوض کرد. با کمک گربه‌ای که به استلا کمک می‌کند امتیازهای توپ‌ها جمع می‌شود و وقتی قدرت به بالاترین حد خود رسید، تبدیل به توپی می‌شود که می‌تواند یک ۶ضلعی را نابود کند. گرافیک بازی بالا ست و استفاده از رنگ‌های جذاب و  شفاف به کیفیت بازی افزوده و در همان نگاه نخست دل کاربر را میبرد. استفاده از صداگذاری بجا و مناسب و تشویق حضار در بازی از دیگر جذابیت‌های آن است.

Bubble Witch 3 Saga

Bubble Witch 3 Saga

این بازی در سطح جهانی انجام می‌گیرد و تمام بازیکنان دارای رتبه هستند. با استفاده از جایزه‌های که بازی می‌دهد می‌توان کلبه‌ی استلا را ارتقا داد، لوازم را به سلیقه شخصی چید و حتی به خانه‌ی دیگر بازیکنان سر زد. بازی به بازدید از خانه‌ی دیگر بازیکنان جایزه می‌دهد و هم امکان آشنایی با سلیقه‌ی دیگران به‌ وجود می‌آید. در طول بازی ماموریت‌هایی توسط گربه‌ی استلا داده می‌شود که باید به ترتیب انجام شود در طی آن معجون‌هایی بدست می‌آید که باید جمع‌آوری شوند.

نسخه سوم بازی نسبت به نسخه های پیشین پیشرفت چشمگیری داشته و مطمئنا گرافیک اچ دی، طراحی منحصر به فرد، صداگذاری هیجان اور و طراحی فوق العاده بازی نظر شما را جلب می کند و تجربه ای متفاوت با دانلود بازی Bubble Witch 3 Saga برای خود به ارمغان بیاورید !

دانلود بازی Bubble Witch 3 Saga :

9.6 امتیاز
 • گرافیک 10
 • خلاقیت 9
 • ارزش اموزشی 10
 • سرعت 10
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید