بررسی و دانلود بازی Best Fiends

Best Fiends بازی جدید و پرطرفدار در سبک بازی های فکری و پازل از استودیوی بازیسازی Seriously Digital Entertainment Ltd برای دستگاه های اندرویدی و ios است و از طرفداران بسیاری برخوردار است با شخصیت‌های دوست داشتنی در مینوتیا به مبارزه با حلزون‌های مهاجم بروید.در ادامه با بررسی Best Fiends و دانلود بازی Best Fiends با ما همراه باشید:

بررسی Best Fiends :

در بازی Best Fiends شما در نقش موجوداتی به نام Fiends هستید. حشراتی کوچک که در دنیایی با عنوان Minutia با یکدیگر زندگی می کنند. طولی نمی انجامد که این سرزمین زیبا در خطر نابودی قرار بگیرد. در سرزمین های کناری، جایی که حلزون ها زندگی می کنند، شهاب سنگی بزرگ برخورد می کند که باعث وحشی شدن این حلزون ها می شود. نیروی شیطانی این شهاب سنگ از حلزون های ساده و آرام موجوداتی خشن و خطرناک می سازد.

Best Fiends دقیقا همان بازی‌ است که می‌تواند شما را در مترو یا اتوبوس سرگرم‌ کند. بازی در ابتدا تنها یک شخصیت‌ را در اختیار‌تان می‌گذارد تا با کمک او به مرور سایر دوستان حشره‌اش را نجات دهید. بازی در مجموع پنج کلاس شخصیت‌ دارد که با طی کردن مراحل یک به یک آزاد می‌شوند. هر یک از حشرات به آیتمی خاص علاقه دارد و در حالی که یکی از آنها میوه دوست دارد، دیگری به آب علاقه دارد و یکی از آنها نیز از قارچ‌های بنفش رنگ استفاده می‌کند. مشابه با کندی کراش باید با قرار گرفتن سه آیتم مشابه یکدیگر، آنها را به هم متصل کنید.

Best Fiends

Best Fiends

تفاوت بازی از همینجا آغاز می‌شود. شما می‌توانید در کنار مسیر مستقیم، به صورت اوریب نیز برگ‌ها را به یکدیگر متصل کرده و آنها را برای حمله به حلزون‌ها استفاده کنید. هر مرحله اهداف مشخصی مانند از بین بردن تعدای حلزون یا جمع‌آوری تعدادی از المان‌ها دارد.

برخی از ویژگی های بازی  Best Fiends :

  • حذف پازل های همرنگ – گیم پلی آسان و دشوار برای حرفه ای شدن.
  • شروع یک بازی پازل واقعا زیبا و چالش برانگیز در دنیای Minutia ها.
  • آنلاک سازی و جمع آوری بهترین شیاطین با قدرت های منحصر به فرد.
  • امکان بازی با دوستان خود به صورت آنلاین و رقابتی – پشتیبانی از فیسبوک.
  • دارا بودن گرافیک و افکت های خیره کننده + موسیقی و صداگذاری عالی.

بازی  Best Fiends :

در ادامه بررسی Best Fiends ،اگر بخواهیم اشاره‌ کوتاهی به طراحی‌های بازی داشته باشیم،‌ جهان مینوتیا رنگارنگ و جذاب است و هر یک از شخصیت‌ها انیمیشنی منحصر به فرد برای حمله دارند. پاور آپ‌ها بخشی از ویژگی‌های هر شخصیت است و با حذف تعداد مشخصی از برگ، آب، میوه، گل یا قارچ ویژگی جدیدی را برای حذف دسته‌ جمعی آیتم‌ها به دست می‌آورید. بازی موسیقی تقریبا یکنواختی دارد و صداگذاری آن نیز مینیمال و از مجموعه صوت‌های کوتاه تشکیل شده است.

در اخر بازی اکنون به صورت رایگان برای اندروید و آیفون منتشر شده و بیش از ۶۰ میلیون نفر در جهان تاکنون این بازی را تجربه کرده‌اند.پیشنهاد ما به شما دانلود بازی Best Fiends می باشد که با گرافیک اچ دی و طراحی منحصر به فرد خود تجربه ای متفاوت از بازی های پازل را برایتان به ارمغان خواهد اورد.

دانلود بازی Best Fiends :

نظر خود را با ما در میان بگذارید