بررسی و دانلود بازی Realm Defense: Hero Legends TD

Realm Defense: Hero Legends TD بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای استراتژی و دفاع برج از استودیوی Babeltime Inc برای اندروید است و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و با پردازش خوب جزییات و صداگذاری مهیج توانسته امتیاز عالی ۴.۸ از ۵ گوگل پلی را کسب نماید.در ادامه با بررسی Realm Defense: Hero Legends TD با ما همراه باشید.

بررسی Realm Defense: Hero Legends TD :

یک برج دفاعی ست که در دنیای فانتزی جادویی صورت میگیرد که بیش از 40 مرحله با حالت های بازی مختلف را در جهان های متعدد برای بازی هر کدام با 4 برج مختلف را مشمول شده و ان را با شیوه ای جدید به نمایش گذاشته است. مواجه شدن با کارفرمایان حماسی، انواع بسیار متنوعی از دشمنان همراه با چالش های متعدد، مناظر و انیمیشن های شخصیت زیبا، وجود دنیای چندگانه هر کدام با 4 برج مختلف، رقابت در مسابقات مختلف برای نشان دادن مهارت های برج دفاعی خود، مبارزه کردن با روسای مختلف، وجود انواع مختلفی از دشمنان مانند گوبلین ها، اسکلت ها و … از دیگر قابلیت های سرگرم کننده این بازی به شمار میرود.

برای توقف شر در این بازی برج دفاعی برجسته، در طول راه دشمنان عجیب و باور نکردنی را با استراتژی های هوشمندانه خود مغلوب ساخته، روستاییان درمانده را نجات داده و منابع مهم را جمع اوری کنید تا بتوانید قهرمانان افسانه ای را با توانایی های مرگبار استخدام کرده و از برج خود دفاع کنید.

برخی از ویژگی های بازی Realm Defense: Hero Legends TD :

 • دارای ۱۰۰ سطح با حالت های مختلف بازی.
  وجود دنیای چندگانه هرکدام شامل ۴ برج مختلف.
  رقابت در مسابقات برای نشان دادن مهارت های دفاع از برج خود.
  قهرمانان قدرتمند با توانایی های منحصر به فرد برای کمک به شما.
  مقابله با zap و بمب ریز، ماموت سوار و Goblin و کینگ.
  انواع مختلفی از دشمنان.
Realm Defense: Hero Legends TD

Realm Defense: Hero Legends TD

بازی Realm Defense: Hero Legends TD :

در ادامه بررسی Realm Defense: Hero Legends TD ،با بهره گیری از نیروها و مهارت های خاصی که بیش از ۱۰۰ نوع هستند بر دشمنان غلبه کنید.  ویرانی های زیادی رخ داده،جنگل ها دچار حریق شده و مردم عادی از این اوضاع رنج میبرند. امپراطوری ها تنها یک هدف خواهند داشت و آن هم فقط دفاع از قلمرو است! سفرتان را از طریق جنگل های سرسبز، کوه های برف و کویر های حماسی در برابر ارتش گوبلین ها، اسکلت ها و غیره انجام دهید. 

نیروهای شرارت شورش کرده اند، مکان دیوارها را بر روی نقشه مشاهده کرده و با تیرهای سحر آمیز آنها را بشکنید، با سوزاندن آتش و انفجار متحدان را دعوت کنید.برای دفاع از قلمروتان با انواع چالش برخورد میکنید که غلبه بر این شگفتی های باور نکردنی فقط با استراتژی و نیروی عقل ممکن است! روستاییان بیگناه را نجات دهید، منابع مهم را جمع آوری کنید و قهرمانان افسانه ای را با توانایی های منحصربفرد استخدام کنید.اگر از علاقه مندان به بازیهای استراتژی و دیفاینیز اندروید هستید که علی رغم حجم عالی طراحی اش عالی باشد و ارزش دانلود را نیز داشته باشد دانلود بازی Realm Defense: Hero Legends TD را از دست ندهید.

دانلود بازی Realm Defense: Hero Legends TD :

9.4 امتیاز
 • گرافیک 9.5
 • خلاقیت 10
 • ارزش اموزشی 9.5
 • سرعت 9
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 9.7

نظر خود را با ما در میان بگذارید