بررسی و دانلود بازی The Sun: Origin

The Sun: Origin بازی جدید، فوق العاده زیبا و خارق العاده در سبک بازیهای اکشن از استودیوی بازیسازی AGaming+ برای دستگاه های اندروید و ios است.The Sun: Origin پیش از آنکه انتشار یابد، جدا از سبک خاصش به خاطر شباهت های فراوانی که با سری محبوب S.T.A.L.K.E.R داشت به یکی از موردانتظار ترین عناوین امسال تبدیل شد.در ادامه با بررسی The Sun: Origin و دانلود بازی The Sun: Origin با ما همراه باشید:

بررسی The Sun: Origin :

پس از آنکه در سال ۲۰۵۰ خورشید، موجی از انرژی های فاجعه بارش را به فضا پرتاب کرد باعث ایجاد خسارت فراوان به تمدن بشری شد و آن را قرن ها به عقب برد، طوریکه بار دیگر هرج و مرج و بی قانونی در زمین حاکم شد. مدتها قبل جامعه علمی نسبت به این واقعه هشدار داده بودند اما رهبران جهانی به فکر عواقب بیشمار آن نبودند. بنابراین هنگامی که این موج انرژی به زمین ضربه زد، توفانی از ذرات رادیواکتیو جو را در مه و مواد سرطان زا احاطه کرد و اینگونه جوان، پیر، غنی و فقیر همگی با هم برابر شدند. تنها کسانی که این هشدارها را جدی گرفته بودند و در پناهگاه ها سنگر گرفته بودند، نجات یافتند.

پس از مدتی تمام افراد پنهان شده در سنگرها، از جایشان خارج شده و با دنیایی روبرو شدند که در آن قوانین به جای اسلحه حاکم بود. چندین منطقه که هنوز هم آب تمیز و زمین های قابل کشت داشتند، توسط جنگ سالاران بی رحمانه مورد حمله قرار گرفتند. در این جهان بود که یک جنگجوی شناخته شده به نام Raven ظهور کرد،جنگجویی که می توانست مردم را به اراده خود نجات دهد و این جنگجو به زودی تبدیل به افسانه شد!

با دانلود بازی The Sun: Origin ماجراجویی جدیدتان را اغاز کنید و از داشتن یک بازی اکشن شبیه Fallout لذت ببرید! البته کنترل نه چندان مناسب بازی [حتی با وجود قابلیت شخصی سازی آن] موجب گشته تا بازیکن خیلی نتواند از گیم پلی این عنوان لذت ببرد. اصلا بگذارید خیال تان را راحت کنیم؛ بخش کنترل واقعا بد است. در کنار رابط کاربری شلوغ صفحه، تعداد دکمه ها خیلی زیاد هستند و سازنده به ساده ترین شکل ممکن می توانست بعضی از آن ها را حذف کند.

برخی از ویژگی های بازی The Sun: Origin :

 • کشف بیابان متروکه در یک دیدگاه همه جانبه.
  مدیریت منابع کمیاب مانند مهمات، مواد غذایی و تجهیزات پزشکی.
  شجاعت در برابر خطرهای بیشماری مانند انسان ها، شکارچی ها، غواصان و مهاجمان.

بازی The Sun: Origin :

در ادامه بررسی The Sun: Origin ،تا اینجا، نظرات و بازخوردها نسبت به بازی موبایل The Sun بسیار مثبت بوده است و اگرچه بازی ایراداتی در زمینه گرافیک و ترجمه دیالوگ‌ها به زبان انگلیسی دارد، اما بیشتر مردم زمانی عالی را پای آن صرف کرده‌اند و به‌خوبی به پتانسیل بازی واقف هستند. لازم به ذکر است که تمامیت The Sun: Origin با قیمت ۲ دلار در نظر گرفته شده است و هیچ‌گونه پرداخت درون برنامه‌ای و از این دست موارد را شامل نخواهد شد. با توجه به کار کردن روی چنین بازی جاه‌طلبانه و بزرگی تنها با یک تیم کوچک، واقعا امیدوار هستیم که بازی The Sun: Origin حتی با چنین قیمت اندکی با موفقیت خوبی روبه‌رو شود.

اگر علاقه مند به بازی های سبک بقا هستید و از ریتم کند Radiation Island خسته شده اید، ساخته AGaming تنها نمونه موجود برای شما است. فقط فراموش نکنید، «بقا» همچنان بار زیادی از گیم پلی بازی را به دوش می کشد. بنابراین انتظار عنوانی تمام اکشن را نداشته باشید.

دانلود بازی The Sun: Origin :

9.3 امتیاز
 • گرافیک 9
 • خلاقیت 9
 • ارزش اموزشی 9.5
 • سرعت 10
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید