اخبار بازی South Park: Phone Destroyer

اخبار بازی South Park: Phone Destroyer :

استودیو ردلینکس اعلام کرد بازی South Park: Phone Destroyer در تاریخ ۹ نوامبر به صورت رسمی برای اندروید و آیفون منتشر خواهد شد.

بازی اندروید و بازی آیفون South Park: Phone Destroyer در سبک جمع‌آوری کارت (Card Collection) و برگرفته از سریال انیمیشنی فوق‌العاده محبوب South Park، تاکنون به‌صورت محدود (Soft-Launch) در برخی از کشورها منتشر شده است، اما اکنون استودیو ردلینکس (RedLynx)، سازنده‌ی بازی، اعلام کرد که این اثر در تاریخ ۹ نوامبر سال جاری (۱۸ آبان‌ماه) برای اندروید و iOS به‌صورت رسمی در سراسر دنیا منتشر خواهد شد. بازی به شما این امکان را می‌دهد تا با نسخه‌های جدید و با پیچ‌وتاب شخصیت‌های نمادین سریال مانند «سایبورگ کنی»، «استن آو منی مونز» و دیگر کاراکترهای محبوب این مجموعه بازی کنید. درست مانند دیگر بازی‌های کارتی مطرح، در بازی South Park: Phone Destroyer نیز بازیکن باید کارت‌های متفاوت را جمع‌آوری و نسبت به ساخت بهترین دسته (Deck) با استفاده از آنها به جهت شکست دادن دیگر بازیکن‌ها اقدام کند.

South Park: Phone Destroyer

South Park: Phone Destroyer

در بازی South Park: Phone Destroyer همچنین شما می‌توانید به صورت هم‌زمان در مقابل بازیکن‌های دیگر از سراسر دنیا (PvP) به بازی کردن بپردازید. بازی همچنین شامل یک بخش تک‌نفره نیز می‌شود که داستان آن با همکاری استودیو دیجیتال South Park نوشته شده است. نظرات بازیکن‌ها پس از تجربه نسخه انتشار محدود مثبت بوده است و تنها چند روز برای تجربه رسمی این بازی محبوب باقی مانده است.

منبع : toucharcade

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید