اخبار بازی GRID Autosport

اخبار بازی GRID Autosport :

استودیو فرال اینتراکتیو تریلر جدیدی از ویژگی‌های بازی GRID Autosport روی تلفن‌های هوشمند منتشر کرد.

اوایل سال جاری میلادی بود که استودیو فرال اینتراکتیو (Feral Interactive) اعلام کرد آنها همراه بازی اندروید و بازی آیفون GRID Autosport تجربه‌ای کامل را با تمامی ویژگی‌ها از نسخه کنسولی و پی سی GRID Autosport، ساخته‌ی کمپانی کدمسترز (Codemasters) که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، برای تلفن‌های هوشمند ارائه خواهند کرد و از آن موقع تاکنون زمان بسیاری گذشته است. در حالی که برای اولین بار تاریخ انتشار این بازی برای بهار سال ۲۰۱۷ در نظر گرفته شده بود، در ماه می سال جاری بود که استودیو فرال اینتراکتیو اعلام کرد این اثر با تاخیر مواجه شده و به‌جای آن در پاییز منتشر خواهد شد.

خب، فصل زمستان به‌سرعت در حال رسیدن است، اما هنوز هیچ گونه تاریخ انتشار رسمی برای بازی GRID Autosport اعلام نشده است. با این حال، استودیو فرال اینتراکتیو در این راستا اعلام کرد پروسه ساخت این بازی به‌خوبی پیش‌ می‌رود و بازی پیش از پایان سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. به همین ترتیب، این استودیو تریلر جدیدی از بازی GRID Autosport را منتشر کرده است که ویژگی‌های این اثر روی تلفن‌های هوشمند را به نمایش می‌گذارد.

همانطور که در تریلر بالا هم مشاهده می‌کنید، GRID Autosport همچنان مانند تریلرهای پیشین منتشر شده از بازی، باورنکردنی به نظر می‌رسد. امیدوار هستیم بازی برای انتشار در پاییز سال جاری آماده شود و دیگر شاهد تاخیر در عرضه آن نباشیم.

منبع : toucharcade

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید