بررسی و دانلود بازی Infinity Merge

Infinity Merge بازی جدید و سرگرم کننده در سبک بازیهای پازل و فکری از استودیوی بازی سازی ∞ Infinity Games برای اندروید و ios است.در اینجا باید بلوک های مشابه، و همشکل و همرنگ را با یکدیگر مطابقت دهید تا زمانی که به Infinity برسید. این یک بازی بسیار آرامش بخش و ریلکس کننده است و با اینحال بازیکن را به چالش میکشد.در ادامه با بررسی Infinity Merge و دانلود بازی Infinity Merge با ما همراه باشید.

بررسی Infinity Merge :

همانگونه که احتمالا از اسکرین شات ها حدس زده اید، این بازی عنوانی مشابه 2048 یا شاید بهتر باشد بگوییم Threes بوده و با یکی از کلون های این دو بازی مواجه هستیم؛ با این تفاوت که حالا اعداد جای خود را به اشکال رنگی مختلف داده اند.

بخش پایینی تصاویری که منوی گیم پلی را نشان می دهند ببینید؛ سه آیکون وجود دارد. با استفاده از هر کدام از آن ها که البته رایگان هم نیست مزایایی به شما تعلق خواهد گرفت. جدا از آنکه بعد از هر باخت می توانید با پرداخت چندین سکه، جای اشکال را عوض کرده و یک شانس دوباره برای کسب بیشترین امتیاز دریافت کنید.

Infinity Merge

Infinity Merge

نکته جالب و جذاب دیگر بازی، ترکیب بیش از دو جسم با یکدیگر است. اگر سه شکل یا بیشتر را ادغام نمایید، تمام اجسام مشابه آن ها هم تغییر کرده و اصطلاحا سطح شان افزایش می یابد. وجود این المان باعث شده تا همان لحظه که احساس باخت می کنید، با ترکیب اشکال مشابه راه تان برای پیروزی هموار شود.همچنین می توانید از سکه ها برای استفاده از چکش استفاده کنید و برخی از بلوک ها را از بین ببرید یا اینکه رنگین کمان را به کار ببرید تا با کمک آن قطعه ای را پیدا کنید که با هر شکلی ترکیب شود.

برخی از ویژگی های بازی Infinity Merge :

 • بازی بسیار ساده اما جذاب.
  ساختار پازلی بازی و رسیدن به بالاترین امتیازات.
  مسابقات بلوک با تعدادی از نقاط، رنگ و شکل.
  حتی بدون توجه به مغز خود را تمرین کنید.
  ادغام یک گیم پلی بسیار آرام با طراحی عالی.
  موسیقی نرم و دلنشین.
  بدون محدودیت زمانی.

  استفاده از انواع قدرت های یو پی اس.
  ترکیب کردن اشکال در ۴ جهت.
Infinity Merge

Infinity Merge

بازی Infinity Merge : 

در ادامه بررسی Infinity Merge ،بازی دو حالت مختلف را شامل می شود که شما قادرید یکی از ان ها را انتخاب کرده و ساعت ها مشغول شوید! در بازی و مراحل بوسترهایی نیز برای افزایش هیجان در دسترس قرار می گیرند که می توانید ان ها را بدست اورید. به طور کلی اگر از علاقه مندان به بازیهای کم حجم، ساده و سرگرم کننده هستید که به دور از خشونت بتواند برای ساعت ها سرگرمتان کند بدون شک دانلود بازی Infinity Merge بزای خوبی برای تجربه است.

دانلود بازی Infinity Merge :

9.8 امتیاز
 • گرافیک 10
 • خلاقیت 10
 • ارزش اموزشی 10
 • سرعت 10
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید