بررسی و دانلود بازی Alien Path

Alien Path بازی محبوب، سرگرم کننده و اعتیاداور در سبک بازیهای پازلی، نقش محور و استراتژی با رویکردی جدید و محیطی کهکشانی دانلود بازی Alien Path برای اندروید و ios است که توسط استودیوی بازیسازی Appxplore Sdn Bhd و بصورت رایگان در مارکت اندروید به انتشار رسیده و توانسته مورد توجه بازیکنان بسیاری قرار گیرد و امتیاز عالی ۴.۶ از ۵ گوگل پلی را از آن خود کند.نوعی بازی فکری که با گیم پلی اعتیاد آور و گرافیک رنگارنگ خود می تواند پیشنهاد مناسبی برای تمام سنین باشد.در ادامه با بررسی Alien Path و دانلود بازی Alien Path با ما همراه باشید.

بررسی Alien Path :

مطمئنا با نگاه به عکس ها، مرحله ها شما را به یاد بازی های Match Three همانند Candy Crush Saga خواهد انداخت که واقعا همین گونه است. فرم محیط از این اپلیکیشن ها الهام گرفته شده و باید با محدودیت هایی به اهداف برسید؛ شباهت هایی که به همین جا ختم می شوند. چون خلاف این بازی ها، نه تنها با یک شخصیت رابطه دارید بلکه باید جای گذاشتن سه شیء پیش هم، دشمنان را بکشید.

به دنبال حمله ناگهایی بیگانگان به سیاره‌ای دور افتاده، ساکنین سیاره عزم سفر کرده و به مکانی دیگر مهاجرت می‌کنند. ساکنین شکست‌ خورده با سرافکندگی به زندگی ادامه می‌دهند تا اینکه روزی الهه‌ای در مقابل یکی از آنها پدیدار شده و قدرتی فوق‌العاده را به جنگجوی داستان ما می‌دهد. بازی Alien Path محصولی متفاوت است که جزئیات بسیاری را در مقابل‌تان قرار می‌دهد. در این بازی باید با بررسی موقعیت هر یک از دشمنان بهترین حرکت را انجام دهید. بازی در زمینی شطرنجی شکل انجام می‌گیرد و شما باید با کشیدن انگشت خود روی نمایشگر شخصیت را به طرفین یا بالا و پایین حرکت دهید. با هر بار کشیدن انگشت روی نمایشگر، قهرمان بازی به آن سمت حرکت می‌کند.

Alien Path

Alien Path

این حرکت تا زمانی که قهرمان به آخرین خانه برسد، ادامه خواهد داشت و در نتیجه باید مراقب باشید که انگشت‌تان را به کدام سمت می‌کشید. بازی جزئیات ریزی را در نحوه حرکت دادن شخصیت اصلی دارد. به عنوان مثال در زمین بازی، پیکان‌هایی قرار دارند که با ضربه روی آنها جهت‌شان تغییر می‌کند. عبور از روی این پیکان‌ها جهت حرکت کاراکتر را تغییر می‌دهد و در نتیجه می‌توانید با حرکت به سمت رباتهای بیگانه، آنها را از بین ببرید.

برخی از ویژگی های بازی Alien Path :

 • گیم پلی منحصر به فرد و متفاوت در سبک RPG.
  ۱۶ نوع موجود مختلف برای بدست آوردن و ارتقاء، هر کدام با نقاط قوت منحصربفرد.
  جمع آوری بیش از ۱۰۰ کارت با هزاران ترکیب مهارت.
  تاکتیک های بیشمار برای توسعه نیروها و مهارتها.
  سفارشی سازی شخصیت، توسعه کارت ها و قدرت.
  اشتراک گذاشتن نتایج و رقابت در رتبه بندی هفتگی در جهان!
  مواجهه با ربات های غول پیکر و مبارزه در برابر ربات های متعدد.
  باز کردن سیارات موازی، رسیدن به سطوح بعدی جنگ ها.
  چالش های تازه، شرکت در رویدادهای روزانه خاص و سیارات متنوع.
Alien Path

Alien Path

بازی Alien Path :

در ادامه بررسی Alien Path ،سیستم مبارزه بازی نیز متفاوت است و با هر بار برخورد با دشمنان، با توجه به قدرت ضربه‌ای که دارید، مقدار ضربه مشخصی را وارد می‌کنید. دشمنان تنوع زیادی دارند و با ورود به هر یک از سیاره‌ها دشمنان جدیدی به مصاف شما می‌آیند. در حالی که اولین دشمنان مانند خودتان تنها یک خانه را اشغال کرده‌اند، دشمنان قوی‌تر مانند باس‌ها چندین خانه را اشغال کرده و با قدرت بیشتری حمله‌ور می‌شوند. بازی اندروید و آیفون Alien Path به نوعی یک بازی فکری اندروید نیز محسوب می‌شود و باید نهایت دقت را در انجام حرکات داشته باشید. با توجه به نفس نوبتی بازی، با انجام حرکت، دشمنان یک حمله را به شما می‌کنند.

بعد از بعضی پیروزی ها، قابلیت استفاده از قدرت هایی که با کارت ها مشخص گشته اند را داشته و می توانید آن را هنگام جنگ ها استفاده نمایید. تمام این المان ها و البته جایگذاری درست شان موجب شده اند تا Alien Path با وجود مشکلاتش از سرگرم کننده ترین عناوین امسال لقب گرفته و طی زمانی نه چندان طولانی بازیکن های زیادی را معتاد خود نماید. بنابراین با بررسی Alien Path شما هم به جرگه تجربه کنندگان این بازی بپیوندید.

اکنون تمام موجودات زنده در تمام کهکشان ها روی شما حساب می کنند! اگر به دنبال یک بازی خاص با گیم پلی اعتیاداور هستید که علی رغم حجم کم ارزش دانلود را داشته باشد به هیچ وجه دانلود بازی Alien Path را از دست ندهید.

دانلود بازی Alien Path :

9.6 امتیاز
 • گرافیک 10
 • خلاقیت 10
 • ارزش اموزشی 10
 • سرعت 9
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید