بررسی و دانلود بازی MOBIUS FINAL FANTASY

MOBIUS FINAL FANTASY جدیدترین بازی کمپانی معروف SQUARE ENIX در سبک بازی های نقش آفرینی و اکشن تحت عنوان “موبیوس فاینال فانتزی” برای اندروید و ios است و هم اکنون در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه می شود و امروز جدیدترین نسخه آن را برای شما آماده کرده ایم.ناامیدی یک سایه طولانی و تاریک در این سرزمین ریخته است. بادها متوقف شده اند، دریاها ریزش می کنند و ریشه های زمین از هم باز می شوند … !در ادامه با بررسی MOBIUS FINAL FANTASY و دانلود بازی MOBIUS FINAL FANTASY با ما همراه باشید.

بررسی MOBIUS FINAL FANTASY :

داستان کلی بازی اثری از کازوشیجه نوجیمایی می باشد که او طراح بازی های Final Fantasy VII و Final Fantasy X نیز می باشد. در این بازی تمام مرز های مربوط به داستان های رمز دار را کاملا از سر راه خود برخواهید داشت. داستان جذاب بازی سبب می شود تا جهت گذراندن مراحل به مکان های مختلف سفر کنید که یک از مراحل بازی دارای داستان جالبی می باشد. تمام دریا و خشکی های جهان توسط نیرو های مرموز در حال نابودی هستند که مردم منتظر یک قهرمان می باشند و شما وارد بازی می شوید که جهت زنده نگه داشتن پدیده های جهان باید با دشمنان زیادی مبارزه کنید.

رفته رفته شخصیت‌هایی از کلاس‌های دیگر نظیر Mage و Rouge را در اختیار می‌گیرید که می‌توانید بین آن‌ها سوییچ کرده و از قابلیت‌های‌آن‌ها نیز بهره‌مند شوید. نکته‌ی مبارزات در بازی موبایل Mobius Final Fantasy این است که کارت‌های قدرت هر شخصیت را به درستی انتخاب کرده باشید. روی هر کارت نوع کلاس مبارز علامت‌گذاری شده و از این‌رو می‌توانید کارت‌ها را نیز به درستی انتخاب کنید. این نکته برای کارت‌های قابلیت ویژه شخصیت‌ها نیز صدق می‌کند و باید قابلیت‌ ویژه‌‌ی هر کلاس را به درستی انتخاب کنید.

جدای از این موارد یک بخش توانایی برای شما در نظر گرفته شده است که می‌توانید آن‌ها را به صورت خودکار توسط سیستم خود بازی آزاد کنید یا اینکه ببینید کدام توانایی را نیاز داشته و همان را خریداری کنید. همچنین از طریق بخش Fusion می‌توانید کارت‌هایی که با یکدیگر هم‌خوان هستند انتخاب کرده و ارتقا دهید. در یک بازی مبارزه‌ای نوبتی انتخاب نوع قابلیت‌ها و سیستم مبارزه‌ای شدیدا مهم است و بازی اندروید و آیفون Mobius Final Fantasy این کار را برای شما ساده‌تر کرده است.

برخی از ویژگی های بازی MOBIUS FINAL FANTASY :

 • دارای روش های مختلف مربوط به مبارزه.
 • دارای روش های تاکتیکی جهت مبارزه.
 • امکان پیاده سازی فنون مربوط به مبارزه.
 • دارای کاراکتر های مختلف در بازی.
 • دارای ریتم جدید جهت کشتار.
 • گیم پلی اکشن و جذاب.
 • گرافیک زیبا به صورت اچ دی و 3 بعدی.
MOBIUS FINAL FANTASY

MOBIUS FINAL FANTASY

با دانلود بازی MOBIUS FINAL FANTASY متوجه نکته ای میشود آن هم، حالت خود کار مبارزات است. می‌توانید مبارزات بازی را در حالت خودکار قرار داده تا هوش مصنوعی به مبارزه کردن بپردازد و از حق نگذریم، این کار چقدر خوب صورت گرفته است. در طول مبارزات خودکار شما کافی است به صفحه نمایش نگاه کرده و از مبارزات لذت ببرید و در این میان، می‌توانید در زمان مناسب از قابلیت ویژه‌ی خود استفاده کرده یا شخصیت بازی را در حالت تدافعی و تهاجمی قرار بدهید.

بازی MOBIUS FINAL FANTASY :

در ادامه بررسی MOBIUS FINAL FANTASY ،این داستان جذاب با یک گرافیک سه بعدی که برای بازی های موبایل بی سابقه است جان گرفته است! هر فصل از بازی وقایعی عظیم، محتوای جدید و ویژگی ها و امکانات جدیدی برای شخصیت ها به همراه دارد، روش مبارزه جدیدی که به صورت مخصوص برای گوشی های موبایل ساخته شده است را تجربه کنید؛ در این روش تاکتیکی حرکات به دنبال هم آمده و مهارت ها و فنون را با ریتمی دلچسب به دنبال هم کشانده و نابودی را برای دشمنانتان به ارمغان می آورد!

در طراحی شخصیتتان عمیق و عمیق تر شده و با ترکیبات بی انتهای کلاس های شغلی و مهارت های طبیعی شخصیت مورد نظرتان را خلق کنید. شغلتان را انتخاب کرده، deck تان را بنا گذارید و به جنگ با دشمنانتان بروید! اگر از علاقه مندان به بازی های نقش آفرینی اندروید هستید مطمئن باشید دانلود بازی MOBIUS FINAL FANTASY نظر شما ر جلب می کند!

دانلود بازی MOBIUS FINAL FANTASY :

9.8 امتیاز
 • گرافیک 10
 • خلاقیت 10
 • ارزش اموزشی 10
 • سرعت 10
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید