بررسی و دانلود بازی The Tower Assassin’s Creed

The Tower Assassin’s Creed بازی جدید، فوق العاده زیبا و متفاوت در سبک بازیهای آرکید از استودیوی مطرح و نام آشنای Ketchapp برای دستگاه ها اندروید و ios است و موفق به کسب امتیاز ۴.۱ از ۵ گوگل پلی نیز شده است.در اینجا شبیه سازی خوبی از بازی معروف اساسین کرید انجام شده و شخصیت های موجود در آن با ظاهر و شکلی خاصی طراحی شده اند.در ادامه با بررسی The Tower Assassin’s Creed و دانلود بازی The Tower Assassin’s Creed با ما همراه باشید.

بررسی The Tower Assassin’s Creed :

بازی The Tower Assassin’s Creed، اساس گیم‌پلی در بازی The Tower را دنبال می‌کند اما اینجا ما یک شخصیت اساسین از مجموعه اساسینز کرید را نیز خواهیم داشت که دائما با ساخت و پیشرفت برج توسط گیمر از آن تا بالاترین حد ممکن بالا خواهد رفت. ترکیبی از بازی The Tower و بازی Assassins Creed از بسیاری جهات منطقی است؛ مجموعه اساسینز کرید به بالا رفتن از برج‌های متفاوت و پریدن روی گاری‌های کاه و از این دست موارد معروف است و زمانی که شما به بازی The Tower نگاه کوتاهی داشته باشید سریعا متوجه خواهید شد که مکانیزم پرش از روی برج یکی از بهترین ایده‌های ممکن برای ترکیبی از این دو بازی خواهد بود.

گیم پلی بازی :

در بخش گیم‌پلی، بازی The Tower Assassin’s Creed اساسا از مکانیزم‌های ساخت برج در بازی The Tower استفاده می‌کند با این تفاوت که در اینجا ما یک شخصیت اساسین نیز خواهیم داشت که همزمان با ساخت و پیشرفت برج از آن بالا خواهد رفت. مکانیزم‌های ساخت برج در بازی بسیار ساده هستند؛ با عبور قسمت‌هایی از برج در یک محور مشخص در محور عرضی تصویر، بازیکن باید در زمان‌بندی معین نمایشگر را لمس کرده تا بخش مورد نظر از سازه در بهترین مکان ممکن روی برج فرود آید و به این ترتیب ارتفاع و طبقات برج رفته و رفته بالاتر رود.

زمانی که شما نتوانید قسمت‌های برج را دقیقا روی طبقه‌های زیرین قرار دهید، بخشی که خارج از محدوده قرار گیرد از آن قسمت کسر خواهد شد و به این ترتیب تا زمانی که بازیکن بتواند قسمت‌های باقی مانده از برج را دقیق رو طبقات پائینی قرار دهد، بازی جریان خواهد داشت.

این مکانیزم هسته اصلی گیم‌پلی در بازی The Tower را تشکیل می‌داد اما در این بازی همانطور که اشاره شد ما شخصیتی از سری بازی Assassin’s Creed را خواهیم داشت که همزمان با ساخت برج از آن بالا خواهد رفت. پس از پایان پیشروی یا با شکست مواجه شدن در ساخت برج، شما می‌توانید کاراکتر اساسین را از بالاترین نقطه ممکن برج ساخته شده به پائین پرتاب کرده و کنترل آن را در جهات چپ یا راست برای فرود موفقیت آمیز در گاری پر از کاه در دست داشته باشید.

The Tower Assassin's Creed

The Tower Assassin’s Creed

رابط کاربری :

در ادامه بررسی The Tower Assassin’s Creed ،در زمینه بصری نیز بازی از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است. استفاده از طراحی و معماری بسیار زیبا در ساخت برج‌های متفاوت در لوکیشن‌های مختلف گرفته تا هارمونی و رنگ‌بندی مناسب استفاده شده در خلق The Tower Assassin’s Creed جلوه‌ی بصری بازی را بسیار چشم‌نواز کرده است. انیمیشن‌ها نیز هرچند پیچیدگی خاصی ندارند اما به‌صورت کلی در سطح معقولی هستند. بزرگترین ایراد در بخش گرافیک بازی همانطور که اشاره شد به افت فریم‌های پی‌درپی مربوط می‌شود که امیدوار هستیم در آینده با انتشار یک به‌روزرسانی این مشکل برطرف شود. در کنار جلوه‌های بصری، با دانلود بازی The Tower Assassin’s Creed متوجه میشوید که در بخش صداگذاری سنگ تمام می‌گذارد. موزیک‌های استفاده شده در هر لوکیشن با اتمسفر آن کاملا هماهنگ بوده و احساس بسیار خوب و آرامش بخشی را به بازیکن منتقل خواهند کرد،

بازی The Tower Assassin’s Creed :

در ادامه بررسی The Tower Assassin’s Creed ،با استفاده از واحد پول درون بازی می‌توانید شخصیت‌های دیگر مانند بایک (Bayek) از بازی Assassin’s Creed: Origins، اتزیو (Ezzio) از بازی Assassin’s Creed 2 و دیگر کاراکتر‌های مجموعه را آزاد کرده و با آنها به بازی بپردازید. در کنار موارد اشاره شده، بازی The Tower Assassin’s Creed از لوکیشن‌های متفاوت مانند غزه، فلورانس، لندن و غیره نیز استفاده می‌کند که با رسیدن به سطح مشخص (Level) در دسترس بازیکن قرار خواهند گرفت. البته بخش گیم‌پلی در The Tower Assassin’s Creed بدون ایراد هم نیست؛ متاسفانه در طول روند بازی قسمت‌های استاتر (وقفه) و افت فریم‌های پیاپی وجود خواهند داشت که مستقیما روی تجربه شما از گیم‌پلی تاثیر خواهند گذاشت.

اگر از علاقه مندان به بازیهای آرکید و منحصر به فرد اندروید هستید بازی جدید و فوق العاده زیبای دانلود بازی The Tower Assassin’s Creed را امتحان کنید و بگویید ایا ارزش پیشنهاد ویژه را دارد یا خیر ؟!

دانلود بازی The Tower Assassin’s Creed :

9.8 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 10
  • ارزش اموزشی 10
  • سرعت 10
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید