بررسی و دانلود برنامه Hibernator Pro

Hibernator Pro یکی از دلایل مصرف بالای باتری در دستگاه های هوشمند اندرویدی برنامه های استارت اپ و هم چنین نرم افزار های در حال اجرای پس زمینه هستند که در بسیاری از مواقع از آن ها هیچ استفاده ای نکرده و تنها باعث اشغال فضای رم و مصرف بیش از حد باتری می شوند. یکی از بهترین راه های جلوگیری از اجرای برنامه های بی مصرف پس زمینه استفاده از سیستم توقف اجباری می باشد.در ادامه با بررسی Hibernator Pro و دانلود برنامه Hibernator Pro با ما همراه باشید.

بررسی Hibernator Pro :

همانطور که میدانید، یکی از دلایل مصرف بالای باتری در دستگاه های اندرویدی برنامه های در حال اجرا در پس زمینه و… است که در بسیاری از مواقع بی استفاده بوده علاوه بر اشغال فضای رم داخلی، باعث مصرف بیش از حد باتری شده و از سرعت پلت فرم اندرویدی شما می کاهد.  در نتیجه برای جلوگیری از اجرای برنامه های بی مصرف پس زمینه استفاده از سیستم توقف اجباری است که این امر خود نیز نیازمند یک برنامه جانبی در این زمینه میباشد. بنابراین Hibernator Pro به سرعت وارد عمل شده و با مدیریت بر مصرف انرژی دستگاه باعث افزایش طول عمر ان خواهد شد.

دسترسی سریع به اطلاع رسانی ها، پشتیبانی از برنامه های سیستمی، مجموعه ای از ویجت های مختلف، جلوگیری از اجرای مجدد برنامه پس از بسته شدن و … از دیگز قابلیت های مثال زدنی این برنامه بی نظیر به شمار میرود. همچنین این ابزار مفید، با کاهش مصرف پردازنده، گوشی را خنک می‌سازد که این امر خود نیز حائز اهمیت بوده تحسین بر انگیز است. همچنین مجموعه ای از ویجت های پر کاربرد در لیست امکانات موجود است که با بهره بردن از ان ها به سرعت به تمامی قابلیت ها دسترسی خواهید داشت. به طور کلی این ابزار هوشمند با رایط کاربری ساده و بدون ابهام، اپلیکیشنی منحصر بفرد برای بهینه سازی باتری در دستگاه های اندرویدی است که با حجم کم و کارایی عالی که دارد شما را از داشتن سایر برنامه های مشابه در این زمینه بی نیاز می سازد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Hibernator Pro :

 • بستن تمامی برنامه های در حال اجرا.
 • بستن تمامی وظایف و خدمات در حال اجری پس زمینه.
 • جلوگیری از اجرای مجدد برنامه پس از بسته شدن.
 • پشتیبانی از برنامه های سیستمی.
 • سیستم هوشمند توقف اجباری اتوماتیک.
 • دسترسی سریع به اطلاع رسانی ها.
 • مجموعه ای از ویجت های مختلف.

برنامه Hibernator Pro :

در ادامه بررسی Hibernator Pro ،این اپ هوشمند با پشتیبانی از سیستمی منحصر به فرد برنامه های بی استفاده ی پس زمینه را بسته و از اجرای دوباره ی آن ها به صورتی ویژه جلوگیری می کند. تنها کافیست آن را نصب کرده و با یک لمس ساده تمامی پردازش های پس زمینه را به شیوه ای خاص متوقف سازید. پس از استفاده از هایبرنتور تمامی نرم افزار های پس زمینه به حالت توقف اجباری رفته و از اجرای دوباره ی آن ها جلوگیری می شود.

همچنین مجموعه ای از ویجت های پر کاربرد در لیست امکانات موجود می باشد که با بهره بردن از آن ها به سرعت به تمامی قابلیت ها دسترسی خواهید داشت.اگر باتری دستگاهتان زودتر از حد معمول تخلیه می شود یا مایلید مدت زمان بیشتری از انرژی آن استفاده کنید بهتر است دانلود برنامه Hibernator Pro را بر روی اسمارت فون اندرویدی خود امتحان نمایید.

دانلود برنامه Hibernator Pro :

10.0 امتیاز
 • ارزش اموزشی 10
 • استفاده پذیری 10
 • سهولت 10
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید