اینستاگرام محدودیت تصاویر 24 ساعت گذشته را از بخش استوری حذف کرد

اخبار شبکه اجتماعی اینستاگرام :

از زمانی که بسیاری از مردم (به‌خصوص افراد مشهور و دنبال کنندگان آن‌ها) راه‌هایی برای از دور زدن محدودیت 24 ساعته پیدا کردند، اینستاگرام تصمیم گرفت این محدودیت را به‌طورکلی برچیند.

اینستاگرام آخرین آپدیت خود را عرضه کرد که در آن به کاربران اجازه می‌دهد تصاویر و ویدئوهای خود را در بخش استوری بارگذاری کنند؛ بدون محدودیت اینکه این تصاویر برای 24 ساعت گذشته هستند. پیش‌ازاین برای انجام این کار باید با حیله‌هایی مانند دست‌کاری متادیتا، ذخیره دوباره عکس و یا گرفتن اسکرین‌شات، instagram را فریب می‌دادیم تا تصور کند عکس یا ویدئوی ما جدید است و اجازه انتشار آن در بخش استوری را می‌داد.

نکته جالب در مورد پاک شدن پست‌های بخش استوری که توسط اسنپ چت ابداع‌شده است، این بود که افراد می‌توانستند آنچه یک فرد در طول روز دارد را در زمان واقعی درک کنند، اما از زمانی که بسیاری از مردم (به‌خصوص افراد مشهور و دنبال کنندگان آن‌ها) راه‌هایی برای از دور زدن محدودیت 24 ساعته پیدا کردند، اینستاگرام تصمیم گرفت این محدودیت را به‌طورکلی برچیند. درعین‌حال، اگر در موردی خواستید که به دنبال کنندگان خود اطلاعات غلط ندهید، این برنامه به شما پیشنهاد می‌کند تا از استیکرهایی استفاده کنید که تاریخ ثبت عکس یا فیلم را روی آن درج می‌کند.

این آپدیت به دنبال الگویی برای instagram است که به تشویق و تهییج به اشتراک‌گذاری گذرا بیانجامد. همان‌طور که پیش‌ازاین در Archive tool شاهد آن بودیم که باعث شد کاربران بیشتری شروع به گذاشتن پست‌های موقت کرده و یا پروفایل‌های خود را به‌منظور سروسامان دادن به‌عنوان یک صفحه خانگی پاک‌سازی کردند.

اینستاگرام

اینستاگرام

وقتی که در اوت 2016 بخش استوری در instagram فعال شد، این اپلیکیشن شاهد افزایش غیرقابل‌تصور کاربران شد؛ به‌طوری‌که در سپتامبر 2017 به کاربران فعال اینستاگرام 200 میلیون نفر اضافه شد. از سوی دیگر اسنپ‌چت با اضافه شدن این قابلیت در اینستاگرام رشد آهسته‌ای داشته است.

نظر خود را با ما در میان بگذارید