بررسی و دانلود بازی Age of Empires: Castle Siege

Age of Empires: Castle Siege بازی جدید و خارق العاده در سبک بازیهای استراتژی از کمپانی محبوب Microsoft Corporation برای اندروید و ios است و بصورت رایگان در مارکت به انتشار رسیده است.یک بازی استراتژیک است که در این مطلب آن را معرفی خواهیم کرد.در ادامه با بررسی Age of Empires: Castle Siege و دانلود بازی Age of Empires: Castle Siege با ما همراه باشید.

بررسی Age of Empires: Castle Siege :

در Age of Empires: Castle Siege وظیفه ی رهبری و فرماندهی ارتشی را بر عهده دارید که باید به کمک آنها با سایر ارتش ها و امپراطوری ها جنگیده و با تصاحب غنایم و تجهیزات و همچنین تصاحب قلمروی دیگران بر گستره امپراطوری خود بیفزایید و امتیاز خود را در هر مرحله افزایش دهید تا بتوانید پاداش ها و آیتم های گوناگون را خریداری نمایید.اینکه امپراطوری بریتانیای کبیر را به عهده بگیرید یا فرانسه و آلمان و روم شرقی را بدست بگیرید، به سلیقه ی بازیکن بستگی دارد پس به عنوان یک فرمانده سرزمین خود را وسعت بخشید و با تعلیم سربازانی قدرتمند به نبرد با کاربران آنلاین در سراسر دنیا بروید.

پس از پشت سر گذاشتن مرحله آموزشی بازی، قادر خواهید بود تا حکومت خودتان را از بین ۶ کشور موجود انتخاب کنید. این انتخاب هم روی ظاهر قلعه، ساختمان‌ها و حتی محیط حکومت شما تاثیرگذار است. برای مثال اگر انتخاب شما اعراب باشند، شاهد محیطی صحرایی خواهید بود. به‌علاوه هر حکومت هیرو‌ها و نیرو‌های مخصوص به خود را دارد. البته شما کماکان می‌توانید به هیرو‌های سایر حکومت‌ها نیز دسترسی داشته باشید ولی برای این مساله باید هزینه بیش‌تری پرداخت کنید و نوع خاصی از منابع را به وسیله جنگ کردن با دیگر گیمر‌ها به دست بیاورید.

همچنین علاوه بر امکان نبرد با دیگر گیمر‌ها، بازی دو حالت نبرد دیگر نیز دارد؛ اولی بخش سناریو‌ها هستند که در آن‌ها تعدادی چالش وجود دارد که با انجام دادن آن‌ها، می‌توانید طلا به دست بیاورید و بخش دوم هم نبرد‌های تاریخی هستند که در آن‌ها باید به قلعه‌های مشخص شده حمله کرده و در صورت پیروزی، جوایزی را دریافت کنید. البته در نظر داشته باشید که برخی از این مراحل تاریخی در ابتدا قفل هستند و باید سطح قلعه‌تان را ارتقا دهید تا بتوانید آن‌ها را بازی کنید.

ویژگی های بازی Age of Empires: Castle Siege :

 • گرافیک خیره کننده اچ دی و صداگذاری فوق العاده.
 • آموزش نیروهای جنگی برای نبرد با کاربران آنلاین.
 • ایجاد کلن اختصاصی و پشتیبانی از دوستان.
 • تقویت و ارتقاء دیوارها و تجهیزات نظامی خود.
 • طراحی عالی لوکیشن ها و وجود انیمیشین های جذاب.
Age of Empires: Castle Siege

Age of Empires: Castle Siege

بازی Age of Empires: Castle Siege :

در ادامه بررسی Age of Empires: Castle Siege ،بازی دارای گرافیک خیره کننده اچ دی، صداگذاری فوق العاده، کنترلرهای عالی، ساخت بی نظیر و گیم پلی اعتیاداوری است که ان را به همه علاقه مندان به بازیهای استراتژی پیشنهاد می دهیم!بازی Age of Empires: Castle Siege یک بازی رایگان با پشتیبانی از خرید‌های درون برنامه‌ای است. با این حال در طول مدتی که این بازی را تجربه کرده‌ام، هرگز این حس به من دست نداده که بازی من را به استفاده از پول واقعی مجبور می‌کند. چرا که همواره منابع به حد کافی در اختیارتان گذاشته می‌شود و کافی است نهایت به دو یا سه قلعه دیگر حمله کنید تا بتوانید منابع لازم را به دست بیاورید.

در کل اگر زمانی عاشق بازی‌هایی مثل Clash of Clans بودید و پس از مدتی از آن بازی خسته شدید، Age of Empires: Castle Siege می‌تواند دوباره شما را به سبک استراتژی علاقه‌مند کند. در صورتی هم که از طرفداران همیشگی این بازی‌ها هستید، قطعا دانلود بازی Age of Empires: Castle Siege به شما پیشنهاد می‌شود.

دانلود بازی Age of Empires: Castle Siege :

9.6 امتیاز
 • گرافیک 10
 • خلاقیت 10
 • ارزش اموزشی 10
 • سرعت 9
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید