بررسی و دانلود بازی Ultimate Tennis

Ultimate Tennis برای علاقمندان به ورزش تنیس میباشد. بازی ای که میتواند محیط یک ورزشگاه ، به همراه تماشاچیانی که علاقمند به تماشای بازی شما هستند را فراهم آورد و شما باید توانایی های خود را در انجام حرکات نمادین ورزشی به چالش بکشید و از گرافیک زیبای بازی و امکانات منحصر بفرد آن لذت ببرید.هیجان، تکنینک و سرعت عمل شما در این بازی نقش ویژه ای خواهد داشت و باعث کسب امتیازات بیشتری میگردد.در ادامه با بررسی Ultimate Tennis و دانلود بازی Ultimate Tennis با ما همراه باشید.

بررسی Ultimate Tennis :

این بازی که یکی از بهترین بازی های شبیه سازی ورزشی می باشد طراحی مربوط به حرکت بدن ورزشکاران را به نحوی انجام داده است که می تواند نظر شما را به کل نسبت به بازی تغییر دهد. در این بازی می توانید با رقبای بسیاری دوئل کنید و در صورت پیروزی پاداش هایی را برای خرید مهارت و یا دریافت کارت ها را بدست آورید. طراحی بازی با بهترین کیفیت ممکن صورت گرفته است که صدا گذاری بازی نیز از کیفیت خوبی برخوردار می باشد.

شما با پیشرفت در بازی رفته رفته به امکانات بیشتری دست پیدا خواهید کرد. برای نمونه شما قادر خواهید بود هر یک از اعضای تیم را با آیتم‌های مختلف شخصی سازی کنید. همانطور که گفتم شما در این بازی به عنوان یکی از اعضای یک تیم حضور خواهید داشت، البته شما می‌توانید با هر کدام از اعضای تیم که می‌خواهید در مسابقات حضور پیدا کنید. هرچه مسابقات بیشتری پشت‌سر بگذارید، اعضای تیم‌تان بیشتر خواهند شد. البته، باید توجه داشته باشید که هر کدام از اعضای تیم برای این که بتوانند حرکات مختلف تنیس را در زمین اجرا کنند، باید تمرینات جداگانه‌ای را برای فراگیری این فنون تجربه کنند. با این قابلیت شما بیش از پیش درگیر بازی خواهید شد و همچنین تمرکزتان فقط به یک بازیکن معطوف نخواهد بود.

در ادامه بررسی Ultimate Tennis ،در زمینه‌ی گیم‌پلی عملکرد نسبتا خوبی را دارد. هرچند که گیم‌پلی بازی پتانسیل بهتر شدن و البته روان‌تر شدن نیز دارد. بازی شما را برای برنده شدن در یک مسابقه فقط به زدن ضربه‌های عادی به توپ محدود نمی‌کند، بلکه با انجام تمرین‌های مختلف رفته رفته قابلیت‌های جدیدی برای بازیکن‌تان ایجاد می‌شود، قابلیت‌هایی که با استفاده درست از آن‌ها می‌توانید رقیب خود را به دردسر بیاندازید.

برخی از ویژگی ها بازی Ultimate Tennis :

 • دوئل در زمان واقعی با رقبایی از سراسر جهان.
 • وجود جعبه های آرنا برای بازگشایی آن ها و دریافت امتیاز.
 • وجود کارت های مربوط به مهارت در بازی.
 • شکست دادن رقبای خود با استفاده از روش های بسیار.
 • افزایش قدرت خود با آیتم های بسیار.
 • بازی در برابر رقبایی از سراسر جهان و دریافت امتیاز در لیگ جهانی بازی.
 • استفاده از قدرت های Skills such as Volley, Slice, Drop, Lob, Topspin, Twist در بازی.
 • قابلیت سفارشی سازی بازی با برخی آیتم ها.
 • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها.
Ultimate Tennis

Ultimate Tennis

بازی Ultimate Tennis :

در ادامه بررسی Ultimate Tennis ،باید بدانید که در چه موقعیتی به توپ چه ضربه‌ای وارد کنید. برای نمونه اگر ضربه‌هایی هوایی را از فاصله‌ی نزدیک به تور و با سرعت بالا شلیک کنید به احتمال زیاد توپ به اوت خواهد رفت و این یعنی یک امتیاز برای حریف! درجه دشواری مسابقات نیز به میزان پیشرفت شما در بازی بستگی دارد، یعنی هرچه بیشتر بازی کنید حریف‌های سرسخت‌تری خواهید داشت. یکی از موارد جالب بازی در زمینه گیم‌پلی، نحوه کنترل بازیکن است. بازی دست شما را برای این مورد کاملا باز گذاشته است. شما می‌توانید برای کنترل بازیکن آنالوگ مخصوص آن را فعال کنید، در این صورت شما یک آنالوگ برای حرکت دادن بازیکن و یک آنالوگ دیگر برای ضربه زدن به توپ خواهید داشت.

با دانلود بازی Ultimate Tennis متوجه میشوید که باید همیشه به اینترنت وصل باشید، با توجه به اینکه اینترنت مورد استفاده‌تان باید نسبتا قوی باشد، شاید برای کاربران ایرانی تجربه‌ی بازی با مشکلاتی همراه شود. شما به لطف اتصال دائمی بازی به اینترنت می‌توانید با کاربران دیگر نیز مسابقاتی برگزار کنید یا اینکه به عضویت باشگاه‌های تنیس دربیایید و برای آن‌ها در مسابقات شرکت کنید. این بازی در زمینه گرافیک و جلوه‌های بصری خیلی بد نیست، اما می‌توانست بسیار بهتر از این حرف‌ها عمل کند. ضعف گرافیکی بازی اما به وسیله‌ی گیم‌پلی خوبش خیلی به چشم نمی‌آید.

این بازی که توسط استودیوی ۹M Interactive و بصورت رایگان دانلود بازی Ultimate Tennis برای دستگاههای اندرویدی و ios منتشر شده است، موفق به کسب امتیاز ۳.۹ از ۵ گوگل پلی شده است.

دانلود بازی Ultimate Tennis :

9.6 امتیاز
 • گرافیک 10
 • خلاقیت 10
 • ارزش اموزشی 10
 • سرعت 9
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید