بررسی و دانلود بازی Dragon Hills 2

Dragon Hills 2 نسخه دوم از بازی محبوب، فوق العاده زیبا و اعتیاداور اژدهایی در تپه ها از استودیوی Rebel Twins برای دستگاه های اندروید و ios است.با نصب این بازی وارد فضای آخرالزمانی و پرتنشی خواهید شد که انواع زامبی ها و غولها و اژدهایان برای نبرد با شما صف کشیده اند. در سرزمین های جادویی به پیش بروید و با پرش از روی تپه ها و موانع مسیر دست به ماجراجویی بزرگی بزنید.در ادامه با بررسی Dragon Hills 2 و دانلود بازی Dragon Hills 2 با ما همراه باشید.

بررسی Dragon Hills 2 :

Dragon Hills 2 سه جهان شگفت انگیز را کشف کرده و با با حرکت و پرش بر روی زمین، زامبی ها را نابود کرده و به مبارزه با اژدهای داستان بپردازید.سرزمین‌های هیجان‌انگیز و جادویی پر از زامبی‌ها، غول‌‌ها، اژدهاها و غافلگیری‌های فراوان، همه و همه در انتظار شما هستند تا بتوانند لحظات متفاوتی را باری شما با ارمغان اوردند. گفتنی است که گرافیک این بازی محبوب، با کیفیت عالی و بینظیری ارائه شده است و بازی در فضا های فانتزی و جذاب یک بازی بی نظیر را در سبک بازی های اکشن ارائه داده است.

برای مثال یک سری ماده سبزرنگ اسیدی وجود دارند که برخورد با آن‌ها به منزله مرگ فوری اژدهای شما خواهد بود. همچنین روند بازی دقیقا مثل بازی Death Worm یا نسخه اول Dragon Hills است و باید با اژدهای خود به زیر زمین بروید و در لحظه درست، به شکلی پرش کنید که سکه‌های بیش‌تری جمع کنید یا زامبی‌ها را بکشید. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که ماندن در زیر خاک، باعث می‌شود تا نفس اژدهای شما تمام و او کشته شود.

همچنین در پایان هر مرحله، یک باس هم انتظار شما را می‌کشد که برای به دست آوردن شیشه مذکور، باید وی را شکست دهید. برای این منظور باید آنقدر با پرش به‌موقع به وی ضربه بزنید تا سلامتی‌اش به پایان برسد. البته در حین تجربه Dragon Hills 2 نباید انتظار داشته باشید که بتوانید به‌راحتی مراحل را پشت سر بگذارید و در طول مراحل بارها و بارها به دلایل مختلف کشته خواهید شد. با این حال پس از هر بار مرگ، می‌توانید با سکه‌هایی که به دست آورده‌اید، اژدهای خودتان را تقویت یا تجهیزات دیگری را خریداری کنید و بدین ترتیب این بار قوی‌تر از قبل مرحله را شروع کنید.

برخی از ویژگی های بازی Dragon Hills 2 :

 • دارای بیش از ۲۱ برج برای تسخیر و فتح کردن.
 • امکان کاوش در ۳ دنیای کاملاا متفاوت و هیجان‌انگیز.
 • دارای قهرمانی دوست داشتنی با تحت کنترل واقعی گیمر.
 • امکن ارتقا و دستیابی به سلاح ها و دراگون های جدید.
 • دارای جدول امتیازات برای رقابت با دوستان خود در دنیا.
 • دارای گیم‌ پلی سرگرم‌کننده، سریع و خشن با گرافیک بالا.
Dragon Hills 2

Dragon Hills 2

بازی Dragon Hills 2 :

در ادامه بررسی Dragon Hills 2 ،از حیث گرافیکی و صوتی نیز شرایط خوبی دارد و طراحی رنگارنگ محیط‌ها جلوه خوبی به بازی بخشیده و از طرف دیگر موسیقی‌های با‌کیفیتی را در طول تجربه بازی می‌شنویم. Dragon Hills 2 همچنین یک بازی رایگان است که از خرید‌های درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کند. درست است که بدون این خرید‌ها هم می‌توان بازی را تجربه کرد، اما با پرداخت پول واقعی این شانس را دارید که سریع‌تر اژدهای خود را ارتقا بدهید یا تجهیزات مختلف را به دست بیاورید.

همچنین در صورتی که سکه زیادی داشته باشید، می‌توانید پس از کشته شدن در طول مرحله، با پرداخت تعدادی سکه احیا شوید و کار را از همان قسمت ادامه بدهید.در مجموع اگر به بازی‌های آرکید و ساده و در عین حال اعتیادآور علاقه دارید، دانلود بازی Dragon Hills 2 پیشنهاد می‌شود.

دانلود بازی Dragon Hills 2 :

9.6 امتیاز
 • گرافیک 10
 • خلاقیت 10
 • ارزش اموزشی 10
 • سرعت 9
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 10

نظر خود را با ما در میان بگذارید