بررسی و دانلود بازی Kickerinho World

Kickerinho World بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازی های ورزشی با سبک منحصر به فرد از Tabasco Interactive برای اندروید و ios است و تا به این لحظه بیش از ۵ میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شده است.همانظور که از نام بازی پیداست، شما با یک توپ سر و کار دارید و قرار است بهترین کسی باشید که روپایی میزند.در ادامه با بررسی Kickerinho World و دانلود بازی Kickerinho World با ما همراه باشید.

بررسی Kickerinho World :

Kickerinho نام پسربچه ای برزیلی است که شخصیت اصلی بازی را رقم میزند. در این بازی شما باید به کیکرینو کمک کنید تا بتواند با کسب مهارت های بیشتر به یک فوتبالیست حرفه ای تبدیل شود. به این منظور شما باید با آموزش دادن مهارت های مختلف در طول بازی، بتوانید کاری کنید تا کیکرینو به یک فوتبالیست حرفه ای تبدیل شود. برای این کار باید حرکاتی مانند روپایی زدن، هد زدن و دیگر حرکات نمایشی را بتوانید به درستی انجام دهید. 34 حرکت نمایشی مختلف در این بازی وجود دارند که باید تمام آنها را یاد گرفته و بتوانید به درستی و با سرعت بالا آنها را انجام دهید. مهارت های شما در 650 چالش مختلف مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا بازی مطمئن شوید که تمام آنها را به خوبی یاد گرفته اید.

Kickerinho World

Kickerinho World

برای این امر تنها کافیست بر روی صفحه نمایش بزنید تا توپ روی زمین نیافتد و روی هوا معلق بماند.هرچه مدت زمانی که توپ با سطح زمین برخورد نکند، بیشتر باشد، بی شک امتیاز بالاتری از آن شما خواهد شد.این بازی در لوکیشن های متعدد اجرا می شود که هر کدام از شهر ها زیبایی خاص خود را دارد و هیجان را به خوبی به بازیکن انتقال می دهند.از ویزگی های عالی بازی Kickerinho World هم می توان به گرافیک خوب، گیم پلی اعتیاد آور و ۶۵۰ چالش موجود اشاره کرد که همگی نقش موثری در کسب امتیاز خوب ۴.۳ از ۵.۰ دارند.به شخصیت اصلی بازی کمک کنید تا به بزرگترین آرزویش برسد.

برخی از ویژگی ها بازی Kickerinho World :

 • یادگیری 34 ترفند مختلف.
 • تست مهارت ها در 650 چالش.
 • تجربه ی گرافیک اچ دی عالی.
 • به چالش کشیدن دوستان در برابر دیگر تیم ها.
 • مشاهده پاریس، نیویورک، دوبی و شانگهای.
 • سفارشی کردن کاراکتر خود و باز کردن ده ها توپ.
Kickerinho World

Kickerinho World

بازی Kickerinho World :

در ادامه بررسی Kickerinho World ،نسخه قبلی این بازی، تنها یک شخصیت اصلی در بازی وجود داشت. این شخصیت همان Kickerinho بود. اما در نسخه جدید که هم اکنون برایتان آماده کرده ایم شاهد حضور چندین کاراکتر مختلف شامل دختر و پسر خواهید بود. شما این امکان را خواهید داشت تا از میان کاراکترهای موجود، کاراکتر دلخواه خود را انتخاب کنید.

از طرفی قابلیت سفارشی کردن ظاهر کاراکتر انتخاب شده نیز وجود دارد و می توانید ظاهر این کاراکتر را مطابق با سلیقه خودتان سفارشی کنید. در Kickerinho World می توانید مهارت های دوستانتان را نیز به چالش بکشید. برای این کار نیازمند اتصال اینترنت خواهید بود و باید دوست مورد نظرتان نیز همین بازی را بر روی گوشی خود نصب داشته باشد تا بتوانید با یکدیگر به رقابت پرداخته و امتیازهایتان را با هم مقایسه کنید.

به طور کلی با نصب این بازی برروی موبایل و یا تبلت ساعت ها سرگرم شوید! آیا می توانید به کیکرینهو کمک کنید تا آرزو هایش را محقق سازد؟! اگر پاسخ شما به این سوال مثبت هست به هیچ وجه دانلود بازی Kickerinho World را از دست ندهید و ثابت کنید که بهترین رو پایی زن شهر هستید!

دانلود بازی Kickerinho World :

9.5 امتیاز
 • گرافیک 9.5
 • خلاقیت 9.5
 • ارزش اموزشی 10
 • سرعت 9
 • سهولت بازی 9.5
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید