بررسی و دانلود بازی Disjoint

Disjoint بازی جدید، جالب و بسیار زیبا با ساخت فوق العاده و گیم پلی اعتیاداور در سبک بازیهای پازل از استودیوی بازیسازی Copperbrain برای دستگاه ها اندروید و ios است،به واسطه مراحل متنوع و متعدد خود، داستانی زیبا و ماجراجویانه را به تصویر می‌کشد.در ادامه با بررسی Disjoint و دانلود بازی Disjoint با ما همراه باشید.

بررسی Disjoint :

بازی Disjoint شامل یک داستان زیباست که به این پازل جذابیت زیادی می دهد.می توان اینطور شرح داد که دو دوست برای کشف یک گنجینه بزرگ به راه افتاده اند و سعی دارند آن را به دست بیاورند.کمی غیر ممکن است اما این دو نفر با کمی تلاش داستان را طور دیگری رقم زده اند.ظاهرا همه چیز می تواند ممکن باشد.شما ساعت ها با این پازل ها و مثلث ها سرگرم هستید.باید آن ها را به گونه ای جابجا کنید که برای دو دوست راه پیدا کنید.آن ها برای رسیدن به اهداف خود از هیچ تلاشی دست نمی کشند.شما هم همراهیشان کنید و با هموار کردن راه، در رسیدن به گنج سهیم باشید.

نحوه سه ستاره کردن مراحل هم بستگی به تعداد حرکاتی دارد که شما در طول بازی انجام می‌دهید. اگر هر مرحله را با تعداد حرکات کمتری پشت سر بگذارید، ستاره‌های کمتری دریافت خواهید کرد. در این میان اگر موفق به سه ستاره کردن مرحله مورد نظر نشدید، جایی برای نگرانی وجود ندارد؛ زیرا بازی به شما می‌گوید که به چند حرکت برای سه ستاره کردن نیاز دارید و حال، باید به فکر چیدن یک استراتژی مناسب برای حرکت مثلث‌ها در محیط باشید.

همچنین یک دکمه بازگشت نیز برای شما تعبیه شده است که اگر دچار حرکت اشتباهی شدید، بتوانید از آن استفاده کنید و حرکت درست را انجام بدهید. جدای از مراحل ابتدایی که حکم آموزش و دست‌گرمی را دارند، سایر مراحل چپترهای بعد، یک چالش واقعی به حساب می‌آیند و رفته رفته درجه سختی مراحل بیش از پیش افزایش پیدا می‌کند. این در حالی است که همه‌ی این موارد دست به دست هم داده‌اند تا شما مدام به بازی کردن علاقه‌مند شوید و به هیچ وجه گذر زمان را حس نکنید.

ویژگی های بازی Disjoint :

  • گرافیک خوب و عالی بازی.
  • صداگذاری مناسب و هیجان انگیز.
  • گیم پلی عالی و اعتیاد آور.
  • طراحی بسیار مناسب بازی.
  • وجود ۱۴۴ پازل عالی و فوق العاده.
Disjoint

Disjoint

بازی Disjoint :

در ادامه بررسی Disjoint ،همانند یک داستان کمیک، داستان دو کارکتر دوست داشتنی را ورق می زنید و آن ها را همراهی می کنید! همراهی شما با ان ها، حل کردن پازل هاست ؛ سر و کار شما در بازی Disjoint با مثلث هاست، به طوری که با حرکت مثلث ها باید ان ها را سر جای خودشان بگذارید و از مرحله ای به مرحله دیگر بروید. اگر از علاقه مندان به بازیهای پازل برای گذراندن اوقات فراغت تان هستید به هیچ وجه دانلود بازی Disjoint را از دست ندهید.

دانلود بازی Disjoint:

نظر خود را با ما در میان بگذارید