بررسی و دانلود بازی Home Behind

Home Behind بازی جدید و خارق العاده در سبک بازیهای ماجراجویی – نقش آفرینی از استودیوی بازی سازی Coconut Island Games برای اندروید و ios است و با قیمت ۲.۹۹ دلار در مارکت اندروید منتشر شده و در آن اتفاقات جالب و هیجان انگیزی انتظارتان را می کشد. آیا برای مبارزه با طیف گسترده ای از دشمنان، از جمله جانوران وحشی و سربازان شورشی آماده اید؟ آیا می توانید در میان حملات دشمنان و شرایط دشوار زنده بمانید؟در ادامه با بررسی Home Behind و دانلود بازی Home Behind با ما همراه باشید.

بررسی Home Behind :

بازی اندروید و آیفون Home Behind سرگذشت خانواده‌ای است که به علت جنگ از یکدیگر جدا می‌شوند. حال شما در نقش پدر خانواده وظیفه دارید تا کیلومترها مسافت را طی کرده تا دوباره به دختر و پسر خود برسید. ار ابتدای بازی یک لیست از شغل‌های مختلف برای شما به نمایش در‌ می‌آید که تنها تعداد کمی از آن‌ها در دسترس است و مابقی را در جریان پیش رفت‌های خود در بازی باید آزاد کنید. حال هرکدام از این شغل‌ها حکم همان کلاس‌های بازی‌های نقش آفرینی دارد.

به عبارتی دیگر شما از طریق این شغل‌ها قدرت اولیه خود در بازی را مشخص می‌کنید. حال پس از این کار، خود را در محیطی کویری پیدا می‌کنید که باید راه بروید و راه بروید تا به انتهای مقصد برسید. در همین ابتدای کار بگویم که فکر نکنید با یک بازی موبایل ساده طرف هستید بلکه، با دانلود بازی Home Behind سرشار از چالش‌های مختلف است که اگر در پشت سر گذاشتن آن‌ها موفق نشوید، هیچ‌وقت به انتهای خط نخواهید رسید.

Home Behind

Home Behind

در ادامه بررسی Home Behind ،شرایط بحرانی و اوضاع دشوار را مدیریت کنید و با کنترل تغذیه خود کاری کنید که دچار بیماریهای واگیردار دوران قحطی نشوید. سرنوشتتان را بدست گرفته و با یادگیری شغل و پیشه شروع به باز کردن اقلام موردنیاز کنید. بی شک رویدادهای متفاوت و شرایط آب و هوایی متغیر باعث افزایش جذابیت بازی خواهد شد که در لحظه لحظه آن حوادث و تجربیاتی به طور تصادفی اتفاق می افتد. بنابراین هیچ بازی دقیقا مشابه مراحل بازیکن دیگر نیست!

ویژگی های بازی Home Behind :

 • پیگیری میزان خلق و خو، تغذیه و آب برای اجتناب از بیماری های وحشتناک.
  تلاش برای زنده ماندن در سفری ۱۵۰۰ کیلومتری.
  باز کردن ۱۵ شغل، هر کدام با مهارت های خاص و اقلام و پاداش ویژه.
  تجربه ی رویدادهای تصادفی در دنیای جدید و کنترل سرنوشت خویش.
  زنده ماندن هر دو حالت روز و شب، و همچنین رویدادهای آب و هوایی تصادفی.
  جمع آوری صدها آیتم و ساخت سلاح های متنوع.

بازی Home Behind :

در ادامه بررسی Home Behind ،تنها چالش‌های بازی کمبود منابع نیست بلکه، سیستم آب و هوایی پویا بازی و وجود مزدوران مختلف که قصد کشتن شما را دارند، دیگر چالش‌هایی هستند که باید بدانید چگونه با آن‌ها مقابله کنید. برای مثال زمانی که شب می‌شود، بهترین کار استراحت کردن است زیرا در شب نوار مشخصه‌های شما در زمان کمتری نسبت به روز خالی می‌شود. مورد دیگری که در این بازی باید آن را در نظر داشته باشید، ساخت و ساز آیتم‌های مختلف نظیر سلاح‌های جدید یا حتی غذا است که می‌تواند شما را از مردن و شکست خودن نجات دهد.

برای پیدا کردن آیتم‌های مختلف هر وسیله نیز می‌توانید محیط‌های قابل جست و جو را گشته و مواردی را که می‌خواهید به دست بیاورید. از نظر محیط و دنیای کلی نیز بازی به چهار قسمت مختلف تقسیم‌بندی می‌شود که با پشت سر گذاشتن هر منطقه، منطقه‌ی بعدی برای شما در دسترس قرار می‌گیرد و می‌توانید نفس راحت بکشید زیرا، در صورت مردن، دیگر به اول بازی باز نخواهید گشت.

Home Behind

Home Behind

در آخر گرافیک جالب و انیمیشنی بازی Home Behind به همراه مرحله ها و صداگذاری های موفق از نقاط قوت آن به شمار می رود! شما به عنوان یک بازیکن برای به اتمام رساندن ماموریت تان و پشت سر گذاشتن هر مرحله باید به حل معما ها و ماموریت ها با کمک هوش و استعداد فردی خود بپردازید! اگر از علاقه مندان به بازیهای ماجراجویی هستید به هیچ وجه بازی فوق العاده دانلود بازی Home Behind را از دست ندهید و نسخه خریداری شده و کامل اش را به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید و از داشتن گوشی اندرویدی تان لذت ببرید!

دانلود بازی Home Behind :

9.5 امتیاز
 • گرافیک 10
 • خلاقیت 10
 • ارزش اموزشی 9.5
 • سرعت 9
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید