بررسی و دانلود بازی Tap Titans 2

Tap Titans 2 یک بازی نقش افرینی بسیار جذاب که برای پلتفرم اندروید و ios طراحی و به صورت رایگان انتشار یافته است که توسط استودیوی بازیسازی Game Hive Corporation بصورت رایگان منتشر و موفق به کسب امتیاز عالی ۴.۸ از ۵ گوگل پلی شده است.در ادامه با بررسی Tap Titans 2 و دانلود بازی Tap Titans 2 با ما همراه باشید.

بررسی Tap Titans 2 :

با اجرای بازی پا به دنیای هیجان انگیز و رویایی تایتان ها میگذارید و به عنوان استاد شمشیرزنی باید با استفاده از شمشیر خود در مقابل دشمنان بایستید و از دنیا محافظت کنید.ارتش خطرناکی از اشرار در مقابل دارید و برای دفاع باید از مهارت های خود استفاده کرده و ضربه های سهمگین بزنید.Tap Titans 2 داستان ساده نسخه پیشین را ادامه می دهد. یعنی نقش Sword Master را خواهید داشت و باید جهان را از دست تایتان ها نجات دهید.

برای این کار تنها نیستید. پس از دریافت سکه هایی می توانید شخصیت های بیشتری را آزاد کنید که آن ها خلاف پروتاگونیست، خودشان به دشمن ها حمله کرده و نیازی به دخالت شما نخواهد بود. ارتقا کاراکترها را هم فراموش نکنید. یکی از بخش هایی که Tap Titans را به موفقیت برساند و قسمت دوم با اضافه سازی قابلیت هایی سعی نموده دست بازیکن ها را برای انتخاب های گوناگون باز بگذارد.

Tap Titans 2

Tap Titans 2

در این بازی شما توانایی شمشیر زنی بالایی را دارید که باید با ان ویژگی به مبارزه با تایتان های دیگر بروید و از ان به نفع خود و قبلیه خود استفاده کنید. امکان استفاده از قدرت های مربوط به شمشیر زندی نیز سبب می شود تا در مبارزه های سر سخت یک ویژگی قدرتمند همراه داشته باشید و از ان به نحو احسن استفاده کنید.

ویژگی های بازی Tap Titans 2 :

 • باز کردن مهارت های قهرمانان.
 • شخصی سازی آیتم ها و ابزار مختلف.
 • کسب امتیاز و سکه برای ارتقاء نیروهای قهرمانان.
 • شامل ۱۲۰ تایتان قدرتمند برای شکست دشمنان.
 • متحد شدن با سایر قبیله ها و بازیکنان برای شکست تایتان ها.
 • ثبت امتیازات بازیکن و رقابت با سایر بازیکنان در سراسر دنیا.

بازی Tap Titans 2 :

در ادامه بررسی Tap Titans 2 ،با ضربات شمشیر طلا و سکه جمع کنید و یا قهرمان تایتانها را انتخاب کنید و با افزایش نیروهای خود آمادگی بیشتری برای دفاع از خود نشان دهید.همچنین لازم است که قهرمانانی قدرتمندی استخدام کرده و با آزاد کردن قفل آنها از نیروهای خاص آنان در نبرد با جنایتکاران بهره ببرید.هر چه بیشتر پیشرفت کنید و سکه های بیشتری جمع آوری کنید قادر به ارتقاء سلاح ها و تجهیزات متنوع تری خواهید بود.

مسلما از گرافیک عالی و لوکیشن های خیال انگیز بازی لذت خواهید برد، پس شمشیر خود را بدست گرفته و با جسارت و شهامت به جنگ با دشمنان بروید و در مراحل چالش انگیز توانایی های خود را در رقابت با سایر بازیکنان دنیا محک بزنید.

Tap Titans 2

Tap Titans 2

در آخر عناوین Idle Games خیلی سلیقه ای هستند. ممکن است ساعت ها وقت خود را صرف انجام این گونه اپلیکیشن ها کنید یا به واسطه سادگی مکانیزم ها و اهمیت کم نقش بازیکن هنگام انجام فعالیت ها نتوانید تجربه ای لذت بخش از آن ها داشته باشید. بنابراین با وجود این که دانلود بازی Tap Titans 2 از بهترین های این سبک بوده و با استقبال عجیب بازیکن ها مواجه شده است، پیش از تجربه اش به نکات مطلب دقت نمایید.

دانلود بازی Tap Titans 2 :

9.6 امتیاز
 • گرافیک 10
 • خلاقیت 10
 • ارزش اموزشی 10
 • سرعت 9
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید