بررسی و دانلود بازی Agent A: A Puzzle In Disguise

Agent A: A Puzzle In Disguise بازی جدید و سرگرم کننده در سبک بازیهای فکری از Yak & Co برای اندروید و ios است از آن دسته بازی های پازلی و جذاب است که علاقه مندان به پازل و داستان های ماجراجویی را جذب خود خواهد کرد داستان کلی بازی یک حادثه و یا یک موضوع گنگ و مبهم را شرح می دهد که همانند همه بازی های ماجراجویی شما برای روشن سازی حقایت دست به کار خواهید شد.در ادامه با بررسی Agent A: A Puzzle In Disguise و دانلود بازی Agent A: A Puzzle In Disguise با ما همراه باشید.

بررسی Agent A: A Puzzle In Disguise :

در اینجا با یک بازی معمایی و هیجان‌انگیز طرف هستیم که دارای محیط‌های قدیمی و جدیدی است که هرکدام ماجراجویی‌های متفاوتی را در اختیار شما قرار می‌دهند. اگر از دوست داران بازی‌های چند قسمتی نیز هستید، قطعا بازی آیفون Agent A: A Puzzle In Disguise می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد. تا به حال سه چپتر از این بازی عرضه شده است و چپتر چهارم نیز ماه آینده روانه بازار خواهد شد. در کنار تمامی این موارد ذکر شده می‌توان به گرافیک فانتزی و سه بعدی آن نیز اشاره کرد که حال و هوای شما را حسابی عوض می‌کند.

در بازی Agent A: A puzzle in disguise شما در نقش مامور A A قرار می گیرید.وقتی یک روز در دفتر کاریتان نشسته اید به شما گزارش می دهند که یک زن جاسوس هم اکنون به عنوان یک مامور مخفی انتخاب شده که صد البته دشمنی عظیم و خطرناک محسوب می شود.حال شما در نقش همان مامور A A به دنبال آن زن قرمز پوش می روید.باید او را پیدا کنید، از اهداف و برنامه های ذهنی اش با خبر شوید و او را متوقف سازید.برای پیدا کردن روبی هر تلاشی که از دستتان بر می آید را انجام دهید.

مخفیگاه هایی که در آنجا ساکن می شود را پیدا کنید و به تمامی آن ها نفوذ داشته باشید.در کل بازی Agent A: A puzzle in disguise شما را در یک جهان پر از رمز و راز غرق می کند و این شمایید که باید مدیریت تمامی حالات و موقعیت ها را بدست بگیرید.

ویژگی های بازی Agent A: A Puzzle In Disguise :

 • قرار گیری در نقش مامور A A و انجام ماموریت های جذاب بازی.
 • گشت و گزار و ماجراجویی در ۱۵ اتاق متفاوت.
 • شامل ۳۰ پازل هیجان برانگیز و ۲۰ پازل متفاوت دیگر.
 • جمع آوری دستاورد های مختلف.
 • حل معما و پازل ها.
 • گرافیک عالی و صداگذاری هیجان انگیز بازی.
Agent A: A Puzzle In Disguise

Agent A: A Puzzle In Disguise

بازی Agent A: A Puzzle In Disguise :

در ادامه بررسی Agent A: A Puzzle In Disguise ،یک دنیای شیک به سبک دهه شصت میلادی که پر از اختراعات کلاسیک مربوط به آینده است را کشف کنید، اما هوشیار باشید چرا که Ruby La Rouge جاسوسی نیست که بتوانید او را ساده بگیرید! مارپیچی از پازل های خاص را در یک بازی موش و گربه کاوش کنید! متوجه چیزی غیرعادی شده اید!؟ یادداشت برداری در حل پازل های آینده به شما کمک خواهد کرد! همچنان که مخفیگاه Ruby La Rouge را کاوش می کنید، جمع آوری اشیاء و استفاده هوشمندانه آن ها برای رسیدن به هدف بسیار مهم است! بازی دارای ده ها مرحله چالش برانگیز و منحصر به فرد است که پشت سر گذاشتن حل هر کدام از آن ها نیاز به هوش و دقت بالایی دارد و دانلود بازی Agent A: A Puzzle In Disguise را به شما پیشنهاد می دهیم!

دانلود بازی Agent A: A Puzzle In Disguise :

9.5 امتیاز
 • گرافیک 10
 • خلاقیت 10
 • ارزش اموزشی 9.5
 • سرعت 9
 • سهولت بازی 9
 • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید