کمپانی Capcom بازی را به‌صورت جهانی برای اندروید و آیفون منتشر کرد.

اخبار بازی Puzzle Fighter :

کمپانی Capcom بازی Puzzle Fighter را به‌صورت جهانی برای اندروید و آیفون منتشر کرد.

در ماه سپتامبر سال جاری (شهریور-مهر)، استودیو ونکوور کمپانی کپکام (Capcom) اعلام کرد که در حال احیای سری بازی Puzzle Fighter با عنوانی جدید برای اندروید و آیفون است و نام آن دقیقا همان Puzzle Fighter خواهد بود. در نهایت این استودیو اعلام کرد بازی اندروید و بازی آیفون Puzzle Fighter از دوره‌ی انتشار محدود (Soft-Launch) خارج و برای پلتفرم‌های اندروید و iOS به‌صورت جهانی منتشر شده است.

کسانی که اطلاعی از چگونگی مکانیزم‌های Puzzle Fighter ندارند، این اثر برگرفته از یک سبک آرکید کلاسیک با همین نام است که طی آن کاراکتر‌های دنیای بازی‌های کپکام با قدرت خود برای شکست دادن یکدیگر باید الماس‌های درون بازی را خُرد یا نابود کنند. بازی Puzzle Fighter تنها شامل کاراکتر‌های سری Street Fighter نخواهد شد و شخصیت‌هایی از ساخته‌های دیگر کمپانی کپکام مانند: بازی Darkstalkers، بازی Mega Man X، بازی Dead Rising و … نیز در آن حضور خواهند داشت. هر کاراکتر در آن دارای صدای مخصوص، حرکات سینمایی خاص و همچنین نقاط ضعف و قوت خاص خود است. در کنار انتخاب کاراکتر اصلی، می‌توانید دو شخصیت دیگر را نیز برای پشتیبانی و کمک به وی در طی نبردها انتخاب کنید.

Puzzle Fighter

Puzzle Fighter

از صفر توسط استودیو کپکام ونکوور (Capcom Vancouver) برای موبایل ساخته شده و شامل ویژگی‌های گرافیکی مدرن، پشتیبانی از لیدربورد، بخش آنلاین و یک حالت کوررنگی نیز می‌شود. همچنین به‌صورت رایگان همراه با پرداخت‌های درون برنامه‌ای منتشر شده است و بازیکن‌های کنجکاو می‌توانند بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای نسبت به تجربه این اثر اقدام کنند. کپکام ونکوور اعلام کرده است که یادگیری Puzzle Fighter آسان است، اما دارای بسیاری از ویژگی‌های عمیق استراتژیک نیز می‌شود که بازیکن‌ها می‌توانند در طول مبارزات از آنها استفاده کنند.

بازی از طریق فروشگاه‌های گوگل پلی و اپ استور برای تبلت و تلفن‌های هوشمند مبتنی بر اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. شما همچنین می‌توانید تریلر هنگام عرضه آن را در زیر مشاهده کنید.

منبع : dualshockers

برای دانلود بازی موبایل و اپلیکیشن به بخش اندروید، آیفون یا ویندوز موبایل  مراجعه کنید و با انتخاب خود دانلود کنید.

نظر خود را با ما در میان بگذارید