نقد و بررسی بازی مدرن اسپاینر Modern Sniper: هدف‌گیری با نهایت تمرکز و دقت!

بازی‌های سه‌بعدی، مخصوصا آن‌هایی که در دسته بندی اکشن و هیجان انگیز قرار می‌گیرند، همیشه طرفداران زیادی را به خودشان جذب میکنند. علاوه بر این، بازی‌هایی که باید در آن‌ها به تیر اندازی بپردازید و دشمنان خود را بکشید، به علت هیجان بالا و همچنین محک زدن دقت و تمرکز شما، همواره مورد توجه قرار می‌گیرند. Modern Sniper یک بازی اول شخص بوده که توسط استودیو بازیسازی Candy Mobil توزیع شده است.داستان تک تیراندازی را روایت می کند که باید به تنهایی در میان دشمنان، ماموریت هایی را انجام دهد.

معرفی بازی Modern Sniper

Modern Sniper

با شروع بازی و رد کردن بخش‌های آموزشی، باید قادر باشید مراحل را یکی پس از دیگری،رد کنید و به هدفی که قبل از انجام هر مرحله به شما نمایش داده می‌شود، برسید. ماموریت‌ها، ماجرای خاصی را دنبال نمی‌کنند ولی هم از لحاظ گرافیکی و هم از لحاظ طراحی محیط‌ها و شخصیت‌های منفی موجود، از سطح نسبتا خوبی مواجه هستند. البته لازم است بدانید یکی از ویژگی‌های بارز بازی‌های اکشن و تیر اندازی، کیفیت بالای آن‌هاست. ولی باید به این موضوع نیز توجه داشته باشیم که بیشتر بازی‌های این سبک، حجم بالایی دارند. شاید بتوان Modern Sniper را به عنوان یک شاهکار در این زمینه در نظر گرفت. این بازی تنها ۱۰.۸ مگابایت حجم دارد و این قابلیت را می‌دهد که بتوان بر روی هر گوشی (حتی تلفن‌های هوشمند پایین رده) از بازی کردن با آن لذت برد.

مرور بازی Modern Sniper

Modern Sniper

یکی دیگر از محاسن بازی  تنوع بالا سلاح ها خود به تنهایی ساعت ها سرگرمی کاربران را ضمانت می کنند. از دیدگاه مکانیزم های گیم پلی، اسنایپر مدرن سعی کرده المان های سبک شبیه سازی را هم چاشنی کار خود نماید. بنابراین هنگام نشانه گیری به سمت دشمن دست شخصیت اصلی میلرزد و باید در زمان مناسب اهداف را از بین ببرد.پس از گذراندن هر مرحله، ویژگی‌های جدیدی برای اسنایپر شما در دسترس قرار خواهد گرفت که با استفاده از آن‌ها، میتوانید عملکرد اسلحه خود را ارتقا ببخشید. بازی طوری طراحی شده است که گلوله‌ها، به صورت محدود در اختیار تک تیر انداز قرار می‌گیرند و در صورتی که نیاز به گلوله بیشتری داشته باشید، باید آن‌ها را از فروشگاه خریداری نمایید.

خرید اسلحه Modern Sniper

Modern Sniper

علاوه بر سلاح، خود سرباز تک تیر انداز هم قابل ارتقا است. تیر انداز در ابتدای بازی، لرزش دست زیادی دارد که نشان دهنده اماتور بودن فرد است. با جمع کردن پول‌هایی که از پیروزی در مراحل مختلف به دست می‌آورید، قادر هستید قابلیت‌های تیر اندازی خود را ارتقا داده و او را تبدیل به یک فرد حرفه‌ای کنید. علاوه بر این، شخصیت شما در پایان هر مرحله که پشت سر می‌گذارید، مقداری انرژی از او کاسته میشود. بنابراین برای انجام ماموریت‌ها، برخی اوقات نیاز دارید که به سرباز خود استراحت دهید تا بتواند انرژی از دست رفته را ریکاوری کند.

هر چه مراحل را در زمان کمتر به پایان برسانید، می‌توانید امتیاز بالاتری کسب کرده و پول بیشتری بدست آورید. همچنین اگر دشمنان را Head Shot کنید، قادر هستید مهارت خود را افزایش داده و جایزه بگیرید!

ارتقا سرباز و اسلحه Modern Sniper

Modern Sniper

حرف آخر :

در آخر باید بگوییم، بزرگترین مزیت مدرن اسنایپر در حجمش است. ارائه گستره زیادی از المان های مثبت در ده مگابایت کار هر استودیو بازیسازی نیست، اما استودیوی بازیسازی  Candy Mobile توانسته به خوبی این مشکل را برطرف کند.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

7.7 امتیاز
  • گرافیک 8
  • خلاقیت 7.6
  • سرعت 7.8
  • ارزش آموزشی 7.5
  • سهولت بازی 7.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید