Score Hero بررسی بازی امتیاز قهرمانی : فوتبال به سبک جدید و هیجان انگیز!

Score Hero – امتیازِ قهرمان بازی فوق العاده زیبا و محبوبِ فوتبال از استودیوی بازیسازی First Touch برای گوشی های با سیستم عامل اندروید است که همچنین نسخه ای او اس آن آماده شده است ، بازی محبوبی که دانلود میلیونی از گوگل پلی داشته است! اگر طرفدار فوتبال و ورزش هستید اما از نحوه‌ی گیم‌پلی همه‌ی بازی‌های موبایلی این سبک خسته شده‌اید،Score Hero مخصوص شما است.

معرفی بازی Score Hero

Score! Hero

حتماً تا به حال بازی‌هایی مثل Real Football از شرکت گیم‌لافت یا سری FIFA را روی موبایل یا تبلت خود بازی کرده‌اید از گرافیک بالای آن‌ها لذت برده‌اید. اما شاید فوتبالی که کاملاً مشابه نسخه‌ی پی‌سی یا کنسولی خود باشد، چندان بازده مناسبی روی نمایشگر کوچک و کنترل‌های محدود موبایل‌ها نداشته باشد. این جا است که بازی Score! Hero برگ برنده‌ی خود را رو می‌کند، این بازی با گرافیکی بسیار خوب و با گیم‌پلی جدید و جذاب، می‌تواند طرفداران فوتبال را به خوبی راضی کند.

روش بازی :

score hero بازی بسیار ساده ای است، تنها کافیست با حرکت انگشت خود روی صفحه مسیر حرکت توپ را مشخص کنید. شاید در نگاه اول این روند بسیار ساده است اما سازندگان با زیرکی المان‌هایی در بازی قرار دادند که همین گیم‌پلی ساده را بسیار جذاب می‌کند. هنگامی که بازیکنی توپ را در اختیار دارد، محدوده‌ای که می‌تواند توپ را در آن پاس دهد یا به سمت دروازه شوت کند مشخص می‌شود.

روش بازی Score Hero

Score Hero

درواقع شما کنترلی روی حرکت او ندارید، بلکه صرفاً مسیر توپ را مشخص می‌کنید. اساس بازی این است که با پاس‌کاری به سمت دروازه پیشروی کنید و با یک ضربه‌ی دقیق (که حتی با توجه به مسیری که رسم می‌کنید، می‌تواند کات‌دار هم باشد) توپ را درون دروازه جای دهید. با اینکه تقریباً آزادی عمل چندانی برای پاس‌کاری ندارید اما به هرحال با توجه به موقعیت بازیکن، می‌توانید به جای پاس مستقیماً به سمت دروازه شلیک کنید و شانس خود را برای یک گل از راه دور امتحان کنید.

اکثر آیتم های شخصی سازی بازیکن، از لباس و کفش گرفته تا ریش و رنگ مو با پرداخت درون برنامه ای آزاد می شوند، بنابراین اگر دوست دارید بازیکن شما ریش داشته باشد یا باید دست به جیب شوید، یا اینکه با صورت اصلاح شده و موهای کوتاه او کنار بیایید!

گیم پلی در هیرو تغییر چندانی با نسخه های قبلی نکرده؛ باز هم باید در یک سناریوی کوتاه توپ را با سوایپ بین بازیکنان پاسکاری کنید و در نهایت آن را به کنج دروازه بفرستید. مراحل اولیه کوتاهند و پاس ها به راحتی به مقصد می رسند، اما هر چه جلوتر می روید باید برای گل زنی به توپ کات های بیشتری بدهید و مدافعین سمج تری را پشت سر بگذارید.

حرف آخر :

Score! Hero نزدیک به سیصد مرحله دارد که کامل کردنشان می تواند شما را سرگرم کند.ضمنا بازی را با یک انگشت هم می توانید کنترل کنید، بنابراین هیرو می تواند در کنار aa و 2048 از آن دسته بازی هایی باشد که در اتوبوس و مترو و تاکسی هم می تواند شما را سرگرم سازد.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود Score Hero

دانلود Score Hero

9.1 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 9
  • سرعت 8.5
  • ارزش آموزشی 9
  • سهولت بازی 9
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 4.8

۱ دیدگاه

نظر خود را با ما در میان بگذارید