BADLAND 2 نقد و بررسی بازی بد لند 2 : بازی محبوب و فوق العاده

BADLAND 2 : نسخه دوم از بازی محبوب و پرطرفدار بدلند از استودیوی بازیسازی  Frogmind Oy برای دستگاه های اندروید و ای او اس است اگر اطلاع داشته باشید نسخه اول این بازی توانست جایزه های مختلف را کسب کند و تا به این لحظه بیش از 500 میلیون بار توسط کاربران اندروید و ای او اس سراسر جهان دریافت شود.

معرفی بازی :

در بازی BADLAND 2 که به نوعی ادامه قسمت اول می باشد، شما در همان دنیای عجیب و غریب که به گفته سازندگان جنگلی بزرگ می باشد، به ماجراجویی های گذشته بازگشته و اتفاقات جدیدی را تجربه می کنید. در این جنگل بزرگ و عمیق، موجودات مختلفی زندگی می کنند و اگرچه این جنگل زیبا و مرموز جای شگفت انگیز و دیدنی به نظر می رسد

معرفی بازی BADLAND 2

BADLAND 2

اما در اعماق این جنگل اتفاقات عجیب و خطرناکی در حال رخ دادن است. شما به عنوان یکی از ساکنان این جنگل، کنجکاوانه به دنبال ماجرای مرموز این جنگل هستید و باید در نقش این موجود، به قسمت های عمیق تر جنگل رفته و ناظر اتفاقات عجیب باشید.برای کنترل شخصیت اصلی بدلند تنها دو انگشت کافی است. در بازی صفحه لمسی به دو بخش چپ و راست تقسیم شده و با ضربه زدن به هر قسمت، پروتاگونیست عجیب بازی به هر سمتی که می خواهید پرواز می کند. اگر فکر می کنید با بازی ساده ای طرف هستید باید بگویم اشتباه میکنید.

معرفی بازی BADLAND 2

BADLAND 2

چون این سادگی تنها به ابتدای بازی اختصاص دارد. همانند قسمت اول، طراحی خلاقانه مراحل موجب می شود تا کم کم طعم سخت بودن بازی را احساس کنید.اینجاست که بازی سختی خود را نمایان میکند. محبوبیت و درخشش اصلی بدلند 2 را می توانیم به نام زیبایی بصری اش بزنیم.

معرفی بازی BADLAND 2

BADLAND 2

محاسن بازی :

محیط ها همانند تابلویی نقاشی هستند که رنگ هایش به حرکت درآمده. به نظر ما دو المان در زیبایی بصری بدلند 2 نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. یکی رنگ بندی جذاب و خیره کننده و دیگری تغییر محیط و مکان ها است

در بدلند 2 هر آن ممکن است مکانی که می روید تغییر کرده و با محیط و مکان جدید رو به رو میشوید. حضور منطقه های جدید نسبت به قبل هم از دیگر المان های مثبت بازی به شمار می روند.

حرف آخر :

در آخر باید بگوییم صداگذاری در زیبایی بیشتر این بخش نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. در بازی با موسیقی مواجه نشده و تنها صدای محیط را می شنوید. این مسئله توانسته زیبایی بدلند 2 را دو برار کرده و بازی را به هنری ترین شکل ممکن جلوه دهد.در آخر تنها یک جمله می گوییم: اگر بدلند 2 را تجربه نکنید، یکی از بزرگترین اشتباهات عمرتان را مرتکب خواهید شد!

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود BADLAND 2

BADLAND 2

دانلود BADLAND 2

BADLAND 2

دانلود BADLAND 2

BADLAND 2

8.7 امتیاز
  • گرافیک 9.5
  • خلاقیت 9
  • سرعت 8.5
  • ارزش آموزشی 8.5
  • سهولت بازی 8
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید