Infinity Loop بررسی بازی :ساده و ارامش بخش ، هوش خود را امتحان کنید!

Infinity Loop : همان‌طور که از اسم ان پیداست، شما با بی‌نهایت لوپ و حلقه سر گرم میشوید!  درواقع شما باید اشکالی عجیب و غریب را آن‌قدر بچرخانید تا تمام قطعات موجود در صفحه با ارایش خاص به هم وصل شوند و درواقع تشکیل یک حلقه را بدهند . Infinity Loop نیز از همین نوع بازی هاست، یک عنوان فکری چالش برانگیز با ظاهری فریبنده که می تواند هفته ها، بلکه ماه ها شما را با معماهای پرتعداد و گمراه کننده اش درگیر خود کند.

Infinity Loop

Infinity Loop

بررسی گیم پلی :

گام اصلی در Infinity Loop، درست کردن حلقه ها است . درواقع شما باید اشکال نامعلوم را آن‌قدر بچرخانید تا تمام قطعات موجود در صفحه با ارایشی خاص به هم متصل شده و درواقع تشکیل یک لوپ را بدهند.هرکدام از این اشکال را که لمس میکنید 90 درجه به سمت راست میچرخد تا بتواند با ایتم کناری اش مکمل شود.

بازی به همین شیوه شما را به چالش می کشد و هر چه به مراحل بالاتری ارتقا کنید، هم اشکال صفحه بیشتر شده و هم حلقه های بی نهایت با الگوهای پیچیده تری پیدا می کنند.این کار بسیار دشوار است و سبک ان با سایر گیم پلی ها بسیار متفاوت است . لذاا میتواند آی کیو شما را محک بزند و به تقویت ذهن شما کاربران عزیز کمک کند.

Infinity Loop

Infinity Loop

سازندگان گیم پلی از جنبه رقابتی بازی نیز غافل نشده‌اند چرا که با مراجعه به بخش امتیازات می‌توانید جایگاه خود در میان بازیکنان دیگر را با توجه به تعداد مراحل سپری شده، مشخص کنید و بدین شکل با دوستان و آشنایان خود را به رقابت فرا بخوانید.همچنین سازندگان بازی برای آنکه اثبات کنند هدفشان از این چالش سخت اذیت و آزار گیمرها نبوده، برای بازی محدودیت زمانی نگذاشته اند و اتفاقا با پخش یک موزیک ملایم در پس زمینه تلاش کرده اند تا از حضور در محیط بازی و حل معماها احساس آرامش داشته باشید.

گرافیک گیم پلی :

Infinity طراحی ساده و زیبایی دارد. در این بازی خبری از جزئیات زیاد و محیطی شلوغ نیست. همین سادگی باعث شده این بازی بیش‌تر عجیب و غریب به نظر برسد. البته طراحی مراحل بازی خیلی هم یکنواخت نیست و اتفاقاً برعکس، سازندگان با استفاده از ترکیب رنگی‌های مختلف سعی کرده‌اند کمی تنوع به عنوان خود ببخشند.

Infinity Loop

Infinity Loop

گرافیک و محیط گیم پلی به قدری جذاب است که به هیچ وجه برای شما خسته کننده نیست.

حرف آخر :

به عنوان سخن اخر باید بگوییم، درست است که Infinity Loop از چاشنی هایی چون اکشن سرعتی و نفس‌گیر، گرافیک چشم‌نواز یا بخش چند نفره چالش‌انگیز بویی نبرده است اما سادگی و ایده جالب بازی به تنهایی کافی هستند تا موفقیت آن را تضمین کنند. اگر در کنار سرگرم شدن تصمیم دارید تا مهارت‌های هوش و ای کیو خود را محک بزنید، Infinity Loop یکی از بهترین گزینه‌های پیش رو است.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

دانلود از کافه بازار

8.8 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 9.5
  • سرعت 8.5
  • ارزش آموزشی 9.5
  • سهولت بازی 7.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید