The Walking Dead No Man’s Landبررسی بازی مردگان متحرک:بازی ترسناک!

معرفی گیم پلی :

بالاخره پخش فصل هفتم سریال The Walking Dead از شبکه AMC آغاز شد و حال نکست گیمز که وظیفه ساخت بازی موبایل The Walking Dead No Man’s Land را که یک بازی بر اساس این مجموعه است، بر عهده دارد، قصد دارد محتوای جدیدی را برای این بازی مطابق با فصل هفتم سریال عرضه کند. این محتوا شامل شخصیت‌های جدید و ویدیوهایی از پشت صحنه سریال خواهد بود.

معرفیThe Walking Dead

The Walking Dead

بازی No Man’s Land آخر تابستان ۲۰۱۵ عرضه شد و این محتوای جدید می‌تواند بازیکنان قدیمی بازی را دوباره به تجربه بازی ترغیب کند. بنا با ادعای استودیو نکست گیمز، این بازی تا به حال ۱۵ میلیون بازیکن داشته است و در رتبه ۶۳ امین بازی برتر اپ‌استور اپل قرار گرفته است. تیمو هاهتانن، مدیر اجرایی این استودیو درباره بازی گفت:

یک بازی و یک سریال تلویزیونی تا به حال اینگونه یکپارچه نشده بودند و ما تمام این مسئله را مدیون حمایتی هستیم که بازی در سال اول انتشار خود دریافت کرد. ما بسیار از کار کردن با شبکه AMC هیجان‌زده هستیم و ارتباط بین این بازی و سریال به طرفداران این فرصت را می‌دهد که یک تجربه بسیار نزدیک به سریال تلویزیونی داشته باشند.

محتوای جدید بازی هر دوشنبه و در بازه زمانی که سریال در حال پخش شدن است به بازی اضافه می‌شود و اولین محتوا نیز روز گذشته برای بازی عرضه شد.

منبع : venturebeat

مروری بر گیم پلی :

این بازی بر اساس سریال ساخته شده است و هر چند از عرضه این بازی مدت زمان زیادی نمی گذرد تا کنون 5 میلیون بار دانلود شده است و امتیاز آن در مارکت گوگل پلی  4.4 از 5.0 را به دست آورده است.

معرفی The Walking Dead

The Walking Dead

بازی مردگان متحرک اینگونه است که شما در نقش بازیگر اصلی و محبوب سریال Walking Dead به نام ‘دیکسون’ به نقش آفرینی میپردازید و برای زنده ماندن مبارزه میکنید.کلید برنده شدن در این نبرد مرگ بار، تنها و تنها در مدیریت صحیح تیم جنگجوی شماست.تمامی نقاط شهر و در مکان های مختلف زامبی ها و وارکرها حمله کرده اند و ویران می کنند.نقش شما فقط تیر اندازی نیست.با مدیریت صحیح تیم نه تنها میتوانید جان خود را نجات دهید بلکه میتوانید جان تمامی زامبی ها و وارکرهای داخل شهر را بگیرید.به طور مثال در یک قسمت شما وظیفه شناسایی و بررسی یک منطقه را به عهده دارید که در این بین می توانید مهارت ها و تجهیزات خود را ارتقاء داده تا برای مراحل بعدی قوی تر شوید . البته مواظب باشید چرا که بعضی از این ماموریت ها مرگبار خواهند بود اما شما مجبور نیستید به تنهایی مبارزه کنید.

معرفی The Walking Dead

The Walking Dead

گرافیک و صداگذاری گیم پلی و دیگر ویژگی ها :

گرافیک اچ دی و صداگذری مهیج بازی بسیار بالاست و همین امر باعث شده که در مدت زمان پایین کاربران زیادی را به سمت خود جذب کند و به هیجان بازی بیافزاید.

معرفی The Walking Dead

The Walking Dead

مبارزه با انبوهی از واکر و زامبی ها و مبتنی بر تاکتیک مبارزه و مدیریت آن ها،آموزش گروهی از بازماندگان خود و ارتقاء سلاح های جنگی،قابلیت پیوند با کابران جهانی،قابلیت انتخاب شخصیت های مختلف سریال،به تصویر کشیدن کامل فیلم مشهور Walking Dead و در اخر این بازی به صورت آنلاین امکان پذیر است.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

8.2 امتیاز
  • گرافیک 10
  • خلاقیت 8
  • سرعت 8
  • ارزش آموزشی 7.5
  • سهولت بازی 7.5
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 3

نظر خود را با ما در میان بگذارید