aa بررسی بازی : نهایت هیجان در یک بازی فکری ، تمرکزی و فوق العاده ساده!

aa:این روزها صنعت گیم موبایل در جهان با سرعت در حال توسعه است و خیلی از افراد، با بازی کردن وقت خود را سپری می‌کنند. یکی از بازی‌هایی که این روزها از محبوبیت بسیاری در نزد کاربران برخوردار است، بازی aa است  که حجم آن‌ها بسیار کم است ولی با این حال شهرت و محبوبیتی بیش از بازی‌های بزرگ  که چند صد مگابایتی هستند را کسب می‌کنند.

معرفی aa

aa

مروری بر بازی aa :

در این بازی و در هر مرحله یک دایره بزرگ سیاه رنگ در وسط صفحه قرار دارد و شاخه هایی از آن خارج شده است، دایره و شاخه هایش به دور خود می‌چرخند و شما باید به سمت دایره شلیک کنید، به طوری که ضربه‌تان به شاخه های دایره برخورد نداشته باشد. متناسب با هر مرحله، تعداد ضربات بیش‌تری باید بزنید تا به مراحل بعد بروید.

هرچه به مراحل بالاتری ارتقا پیدا کنید سرعت چرخش دایره بیشتر شده و شما باید با تمرکز بیشتر و دقیق تر به سمت دایره شلیک کنید.اما خب، این روند به هیچ وجه کار آسانی نیست و در صورتی که کوچک‌ترین برخوردی با شاخه های دایره داشتید، باید تلاش مجدد بکنید و تمام تلاشتان به هدر می‌رود!

معرفی aa

aa

گیم پلی :

بر خلاف بازی Flappy Bird که یک مسیر بی‌انتها را شامل میشود و به نوعی یک بازی رکوردی به حساب می‌آمد، بازی aa دارای مراحل مختلف است به طوری که بعد از اتمام اتصال موفق تمام توپ‌ها به دایره ای که در حال چرخش است ، به مرحله‌ی بعد خواهید رفت. در ابتدا ممکن است چند مرحله‌ی اول برای شما ساده باشد چون سرعت چرخش و تعداد توپ ها بسیار پایین است.

aa

aa

اما به مرور با زیاد شدن توپ‌ها، متغیر شدن سرعت دایره‌ی در حال چرخش ، تغییر جهت ناگهانی دایره و مواردی از این دست، کار سخت‌تر خواهد شد به طوری که شاید کار هرکسی نباشد که از مرحله‌ی 20 عبور کند. سازنده‌ی این بازی، نسخه‌های مختلفی را از این بازی با عناوین “uu” “rr” و… نیز منتشر کرده است با این حال بیشترین توجهی که به این بازی شده است مربوط به همین نسخه‌ای است که به معرفی آن پرداختیم.

حرف آخر :

اگر از طرفداران بازی های فکری هستید، مطمئن باشید که تا ثبت بهترین رکورد نمی توانید آن را رها کنید. aa به صورت رسمی برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و نسخه غیر رسمی آن هم برای کاربران ویندوزفون در دسترس است. این بازی به‌صورت رایگان در مارکت‌ها وجود دارد پس همین حالا آن را دانلود و روی تلفن هوشمندتان نصب کنید و از گیم‌ پلی جذاب آن لذت ببرید. هم‌اکنون می‌توانید این بازی را از مارکت بازار با حجم 13 مگابایت دانلود نمایید.

از کجا دانلود کنیم ؟

 

دانلود از کافه بازار

 

دانلود از آیتونز

 

8.8 امتیاز
  • گرافیک 8
  • خلاقیت 8.5
  • سرعت 10
  • ارزش آموزشی 8.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید