Stickman Soccer بررسی بازی فوتبال آدمک ها:تجربه یک بازی مهیج و مسابقه ای !

stickman soccer یک بازی ورزشی از استودیوی بازیسازی Djinnworks GmbH می باشد که در مارکت گوگل پلی بصورت رایگان توزیع شده است که این بار به سراغ ورزش محبوب فوتبال رفته است.

معرفی گیم پلی :

بزرگترین نکته مثبتی که در بازی وجود دارد، سادگی در نحوه انجام آن میباشد. شما میتوانید “Stickman Soccer” را به صورت کنترل دستی(Manual) و کنترل خودکار(Automatic) بازی کنید. در حالت اول دکمه ای جهت حرکت دادن بازیکن و دکمه هایی برای پاس دادن و شوت کردن در صفحه قرارگرفته که دو مورد آخر، در موقع دفاع تغییر حالت داده و وظایف دیگری انجام میدهند.

Stickman Soccer

Stickman Soccer

در حالت خودکار نیز میبایست بر روی بازیکنی که توپ باید به او برسد اشاره نمایید و درنهایت با لمس دروازه حریف، آن را هدف قرار دهید.شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید بازیکنان خود را بصورت دستی کنترل کنید یا بصورت خودکار؟

برای اینکه بتوانید نحوه انجام این بازی اندرویدی را به خوبی یاد بگیرید، در منوی آن قسمتی به منظور TRAININGدرنظر گرفته شده است. از دیگر بخش های “Stickman Soccer” باید به تک مسابقه(QUICK GAME)، لیگ فصلی(Play SEASON) و بازی خیابانی(Play STREETSOCCER) اشاره کنیم که مورد آخر در نسخه کامل قابل انجام میباشد. همچنین جهت انتخاب تیم های متنوع تر، باید بازی فوق را به نسخه کامل ارتقا داد چون در حال حاضر تنها چهار تیم در آن گنجانده شده است. البته همانظور که میدانید امکان این کار وجود ندارد!

Stickman Soccer

Stickman Soccer

در این نسخه از Stickman Soccer تمرکز ویژه‌ای نیز روی انجام گروهی بازی صورت گرفته است و شما می‌توانید همزمان با ۳ تن از دوستان خود این بازی را انجام دهید. حالت ۴ نفره هم به صورت حضور در یک تیم و هم حضور در تیم‌های رقیب امکان‌پذیر خواهد بود و جذابیت خاصی به Stickman Soccer اضافه خواهد کرد.

گرافیک گیم پلی :

گیم پلی، گرافیک و انیمیشن‌های به کار رفته در بازی نیز مانند دیگر نسخه‌های Stickman به طور بسیار روان و چشم نواز طراحی شده است به طوری که از کودکان گرفته تا بزرگسالان از انجام این بازی لذت خواهند برد. اگر صاحب GamePad هستید نیز می‌توانید با اتصال کابلی یا غیرکابلی آن به گوشی یا تبلت خود بازی Stickman Soccer را با کنترلر‌های فیزیکی تجربه کنید.

حرف آخر :

در “Stickman Soccer” یک سیستم ثبت امتیاز بر اساس تعداد بردهایی که بدست آورده اید نیز به چشم میخورد که توسط سرویس Leaderbord گوگل انجام میشود. بدین ترتیب کاربران میتوانند با یکدیگر رقابت داشته باشند و این موضوع، هیجان بازی را بیشتر خواهد کرد. درپایان باید گفت که هرچند بازی فوق کمبودهایی دارد اما به هرحال لحظات سرگرم کننده ای را برای شما رقم میزند.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

دانلود از کافه بازار

8.4 امتیاز
  • گرافیک 8.5
  • خلاقیت 8
  • سرعت 9
  • ارزش آموزشی 8
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 7.5

نظر خود را با ما در میان بگذارید