Alien Creeps بررسی بازی موبایل خزش بیگانگان :یک بازی مهیج و جنگی را تجربه کنید!

Alien Creeps یک بازی بسیار زیبا و هیجان انگیز در سبک بازی های دفاعی و استراتژیک از استودیوی بازیسازی Outplay Entertainment Ltd برای اندروید است که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده و با 50 میلیون دریافت از مارکت گوگل پلی در صدر بهترین بازی های استراتژیک قرار دارد!

معرفی گیم پلی :

شروع بازی،‌ یک فرمانده فضای کلی بازی را توضیح می‌دهد. بیگانگان بازهم به زمین‌ حمله کرده‌اند و این مسئولیت شماست که جلوی هزاران بیگانه ی مختلف را بگیرید و زندگی خود را نجات دهید. ابزار شما برای این کار، چند مدل ساختمان دفاعی، نیروهای پیاده، پشتیبانی هوایی و البته یک «قهرمان» است که از بقیه بزرگ‌تر و البته جان‌سخت‌تر است. اسلحه‌های دفاعی Alien Creeps علاوه بر یک مسلسل که پای ثابت همه‌ی بازی‌های دفاع از قلعه است، شامل موشک‌انداز، لیزر و «برج تسلا» می‌شوند. هرکدام از اسلحه‌ها مناسب نیروهای خاصی از دشمن هستند و شکل قرارگیری آن‌ها در نقشه هم از ابتدایی‌ترین نکاتی است که هر طرفدار سبک دفاع از قلعه، آن را مورد نظر قرار میدهد.

معرفیAlien Creeps

Alien Creeps

در بازی Alien Creeps باید دقت داشته باشید که تا جایی که امکان دارد سلاح های و برجک های خود را ارتقا دهید. چراکه ارتقا دادن آن ها در جهت بالابردن مقدار، ضرباتی هست که به دشمنان شما وارد می کنند و ان ها ضعیف میکند.انبوهی از دشمنان گمراه!. رعد و برق، بالگرد ها، هیاهو و سروصدا. دشمنان خود را با برج هایی بسیار قدرتمند با خاک یکسان کنید. آن ها را با استفاده از پیاده نظام هایی محکم و استوار به همراه قهرمانان مسلح نابود کنید.

معرفیAlien Creeps

Alien Creeps

مروری بر گیم پلی :

تنوع تجهیزات دفاعی و نژادهای مختلف دشمن‌های بیگانه از نکات قابل توجهی است که همان اوایل بازی نمایان نیست و خیالتان از این بابت که با یک بازی کامل و گسترده طرف هستید، راحت می‌شود. اما وقتی به قسمت «تحقیقات» بازی راهنمایی می‌شوید، شگفتی جذاب‌تری در انتظارتان است: سیستم بهبود و بروزرسانی تجهیزات دفاعی Alien Creeps به قدری متنوع است که باید یک استراتژی هم برای انتخاب اینکه اول کدام ساختمان را به چه روشی بهبود دهید، داشته باشید. چندین ارتقای مختلف برای هر نوع سیستم دفاعی – از جمله پشتیبانی هوایی و نیروی پیاده- وجود دارد که برای استفاده از آن‌ها، باید مدت زمان خاصی سپری شود.

به این معنی که می‌بایست ابتدا در بخش تحقیقات بروزرسانی‌های مورد را انجام داده باشید تا بتوانید در خود مراحل از ساختمان‌های ارتقا یافته استفاده کنید. ارتقاهای اولیه حدود ۵ یا ۱۰ دقیقه طول می‌کشند اما در سطوح بالاتر، باید این موارد را صف‌بندی کنید و چندساعتی منتظرشان بمانید. بازی دارای سیستم پرداخت درون‌برنامه‌ای است تا اگر خواستید بلافاصله ساختمان‌هایی مدرن‌تر داشته باشید، با پول واقعی بتوانید این کار را انجام دهید.

معرفی Alien Creeps

Alien Creeps

گرافیک بازی همان طور که در تصاویر داخل پست مشاهده می کنید بی نقص و قابل قبول می باشد. مهم ترین سلاح شما داخل بازی در واقع Tesla یا همان برج هایی که رعد و برق می زنند است.

حرف آخر :

Alien Creeps از آن بازی‌هایی نیست که هرموقع وقت اضافه داشتید سراغش بروید و چند دقیقه‌ای خودتان را سرگرم کنید. رد کردن هرمرحله، مخصوصاً اگر به مراحل بالاتر رسیده باشید انرژی زیادی می‌گیرد و یک چالش اساسی برای محک سرعت‌العمل و مهارت‌های استراتژیکتان است. بدون شک یکی از بهترین بازی های سبک دفاعی (+استراتژیک) می باشد که تاکنون برای گوشی های اندروید و ای او اس عرضه شده است و تجربه ای بی نظیر را در گوشی همراه شما به ارمغان خواهد آورد. اگر شما نیز از طرفداران بازی های استراتژیک و به ویژه برج دفاعی هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه Alien Creeps را از دست ندهید.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازاردانلود از آیتونز

7.9 امتیاز
  • گرافیک 8.5
  • خلاقیت 8
  • سرعت 7.5
  • ارزش آموزشی 7.5
  • سهولت بازی 8
  • امتیاز کاربر (1 امتیاز) 8.3

نظر خود را با ما در میان بگذارید