Family Farm بررسی بازی مزرعه ساحلی : تجربه مزرعه داری در ساحل را از دست ندهید!

Family Farm مزرعه ساحلی یک بازی پرطرفدار و فوق العاده زیبا در سبک بازی های مزرعه داری از استودیوی بازیسازی FunPlus است که با بیش از 50000000 بازیکن آنلاین از سراسر جهان از برترین و محبوب ترین بازی های سبک Casual در مارت گوگل پلی به شمار می رود و سایر نسخه های آن برای ios و ویندوز فون عرضه شده است.

معرفی گیم پلی :

در بازی های مدیریتی کاربر هیچ گاه نگران حمله دیگر بازیکن های سطح جهان نبوده و می تواند با آسودگی آرامش خاطر بیشتری،بازی کند. Family Farm نمونه بارز اثبات این حرف است که به واسطه ذات شیرین خود، تجربه ای بسیار آرامش بخش را برای کاربر آماده می کند.مزرعه داری، یک سبک استراتژیکی از بازی های موبایلی است. شما به عنوان صاحب مزرعه، کارگر و یا مدیر، مزرعه خود را مدیریت می کنید و اوقاتی خوش را سپری خواهید کرد.

معرفی Family Farm

Family Farm

این سبک از بازی های موبایلی به سبب باز بودن دست بازیکن در انتخاب آیتم ها و چیدمان آن ها طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. یکی از این بازی ها، مزرعه ساحلی است. در مزرعه ساحلی، محصولات مختلف صیفی و دامی تولید می کنید و به فروش می رسانید.

مروری بر گیم پلی :

بازی روال ساده و روتینی دارد.باید در باغچه غلات و گیاهان را بکارید. باید بدانید که می توانید برای رویش سریع تر محصولات شما در باغچه، از کود استفاده کنید. برای این کار بعد از کاشتن بذر، روی آن ها کلیک کنید و از کود ها استفاده کنید. این غلات و گیاهان عبارت اند از: گندم، ذرت، شبدر و … . از گیاهانی مانند شبدر باید استفاده کنید و گاو و بزها را تغذیه کنید. بعد از آن زمانی باید اختصاص بدهید برای خوردن شبدرها و شیر دادن حیوانات. سپس از شیر حیوانات استفاده کنید و با دستگاه پنیرسازی، پنیر تهیه کنید و به فروش برسانید.

توضیحی که به شما کاربران عزیز دادیم، تنها قسمت کوچکی از Family Farm را تشکیل داده و هنگام تجربه بازی بهتر می توانید به شیرینی آن پی ببرید. خوشبختانه علاوه بر آزادی عمل، تنوع ساختمان ها و محصولات هم به قدری هستند که اصلا نگران تکراری شدن بازی نباشید.

معرفی Family Farm

Family Farm

گرافیک گیم پلی :

همانطور که عکس ها را مشاهده کردید، محیط بازی، نمای یک مزرعه ساحلی است.محیط رنگارنگ، سرسبز ، آرام همراه با کاراکترهای دلنشین و ساختمان های زیبا همگی دست به دست هم داده اند تا کاربر بیشترین لذت ممکن را از گرافیک و محیط بازی ببرد .دسترسی به قسمت های مختلف بازی از طریق صفحه اصلی بازی امکان پذیر است. تمام جزییات به صورت فانتزی طراحی شده اند. به طور کلی بازی مزرعه ساحلی از لحاظ گرافیک نمره خوبی می گیرد.

معرفی Family Farm

Family Farm

حرف آخر :

تمامی المان های بالا دست به دست هم داده اند تا Family Farm به یک اثر اعتیادآور تبدیل شده و میلیون ها بازیکن را دور یکدیگر جمع کند. در اخر به ویژگی های مثبت بازی موزیک ساده ولی دلنشین،استفاده از رنگ های شاد،بازی به صورت سطح به سطح بازی هم اضافه نمایید. توانسته بازی جذاب و اعتیاد آوری را در کنار آرامش به ارمغان بیاورد.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از آیتونز

دانلود از کافه بازار

8.2 امتیاز
  • گرافیک 8
  • خلاقیت 8.5
  • سرعت 8
  • ارزش آموزشی 8.5
  • سهولت بازی 8
  • امتیاز کاربر (3 امتیاز) 4.3

نظر خود را با ما در میان بگذارید