Traffic Racer بررسی بازی مسابقه ترافیک:حرفه ای و در جاده های پرترافیک رانندگی کن !

Traffic Racer به فارسی (مسابقه ترافیک) بازی، بسیار زیبا و هیجان انگیز در سبک بازی های ماشین سواری و مسابقه ای برای سیستم عامل های همراه اندروید و ای او اس می باشد که شما را به کنترل اتومبیل های مختلف در مکان هایی متنوع و پر از ترافیک دعوت می نماید.بازی بی پایان و بی اندازه؛ عنوانی اعتیاد آور برای علاقه مندان به ماشین سواری و ثبت رکورد های فضایی!در خیابان‌های پرتردد شهر با سرعت رانندگی کنید و امتیاز کسب کنید و خود را به عنوان یک راننده حرفه‌ای مطرح کنید.

Traffic Racer

Traffic Racer

معرفی گیم پلی :

در این بازی چند حالت وجود دارد که یکی از آن‌ها مربوط به رانندگی آزاد است و شما هر جور که بخواهید می‌توانید رانندگی کنید و انتخاب دیگر مربوط به رانندگی در خیابان یک طرفه و دیگری مربوط به رانندگی در خیابان دو طرفه می‌شود و حالتی نیز وجود دارد که در آن موضوع زمان برای شما اهمیت پیدا خواهد کرد و می‌بایست در طول مدت خاصی به محل مورد نظر برسید.

شما در انواع بزرگراه ها به رانندگی ماشین ها مشغول می شوید و با پشت سر گذاشتن مرحله های مختلف ماشین های جدید را باز می کنید و با کارهای مختلف به ارتقای اتومبیل خودتان می پردازید!

در بازی اگر شما تصادف کنید خواهید باخت و می‌بایست از ابتدا برای ثبت رکورد و امتیاز تلاش کنید و چنانچه در طول مسیر به ماشین و یا چیزی برخورد نکنید، همینطور به بازی ادامه خواهید داد تا موقعی که تصادف کنید. به اینصورت شما باید رکورد بزنید و ثبت امتیاز کنید. با بدست آوردن امتیاز می‌توانید ماشین های مختلفی را قابل بازی کنید.

Traffic Racer

Traffic Racer

ازی در ابتدا تنها یک ماشین و دو محیط بازی در اختیار شما قرار می‌دهد که شما می‌توانید بازی خود را آغاز کنید. نحوه بازی بسیار ساده است، تنها کاری که شما میبایست انجام دهید کارکدن با یک پدال گاز و یک پدال ترمز است که در اختیار شما قرار گرفته است.

محاسن گیم پلی :

از مهمترین نکات مثبت این بازی که بازی رو از بازی های مشابه خودش متفاوت میکنه نرمیت منحصر به فردی است که در کنترل بازی وجود داره که در هچکدام از بازی هایی در این سبک نمیتوانید پیدا کنید .
در این بازی شما کمتر مثل بقیه بازی های اتونبیل رانی از گیم پلی خسته وحتی عصبانی میشوید زیرا که طوری هماهنگ و خوش ساخت هست که شما در هر لحظه از رانندگی خودتون لذت خواهید برد.
قیمت گذاری مناسب ومتناسب با عقل که باعث میشه بازی کن بتواند بعد از یک تلاش به اندازه ماشین جدیدی بخرد واون رو ارتقاع بدهد هم کم تاثیر در جذابیت بازی نیست.

گرافیک گیم پلی :

با وجود گرافیک بالا و جذاب، این بازی از امتیاز بالایی در میان کاربران برخوردار بوده چرا که بازی جذابیت کافی را برای ادامه بازی و ایجاد هیجان در بین کاربران به خوبی ایجاد کرده است.

همچنین موسیقی متن بازی و افکت های صوتی مربوط به ماشین ها نیز به خوبی کار شده و بی نقص هستند. بطور کلی Traffic Racer عنوانی جذاب و سرگرم کننده است، بازی که به تمامی علاقه مندان به اتومبیل رانی و رکورد زنی پیشنهاد می‌شود.

Traffic Racer

Traffic Racer

حرف آخر :

در کل میتوان گفت این بازی با ابتکار های جذابش توانسته هر کاربری را به سمت خود بکشاند و پلتفرم های اندروید و آی او اس طرفداران زیادی پیدا کند.ورژن مورد بحث در این بررسی ۲/۳ می‌باشد که براساس آمار گوگل پلی در حدود ۵۰۰ میلیون بار دانلود شده‌ است.

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

دانلود از آیتونز

8.1 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 8
  • سرعت 7.9
  • ارزش آموزشی 8
  • سهولت بازی 7.8
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید