LepsWorld3 بررسی بازی در جستجو طلا : بازی لذت بخش و دوست داشتنی را از دست ندهید !

LepsWorld3 :اگر از طرفداران بازی Super Mario باشید، احتمالا بازی Lep’s World 3 برای شما دوست داشتنی و جذاب خواهد بود. این بازی شباهت زیادی با عناوین سری ماریو دارد، اما قهرمان اصلی اش یک پیرمرد قدکوتاه ریش دار، با دماغ قرمز، گوش های دراز و یک کلاه سبز رنگ است!قصد داریم Lep’s World 3 را که با آن می توانید خاطرات گذشته را زنده کنید و تجربه ی بهترین و هیجان برانگیزترین بازی های فانتزی اکشن را در اندرویدفون خود به ارمغان بیاورید.

معرفی گیم پلی :

معمولا بازی های پرشی گیمرهای زیادی را به سمت خود جذب می کنند و حتی میتوان گفت قبل از فراگیر شدن تلفن های هوشمند نیز این نوع بازی ها طرفداران بسیاری داشتند. به همین دلیل است که با وجود انواع مختلف بازی های موبایلی هنوز هم توسعه دهندگان زیادی به فکر ساخت نمونه های جدیدتر و خلاقانه تری از بازی های پرشی هستند. یکی از قدیمی ترین بازی های این سبک که هنوز هم محبوبیت خود را حفظ کرده است ماریو یا همان قارچ خور مشهور و خاطره انگیز است.

LepsWorld3

LepsWorld3

بازی LepsWorld3 مراحل متعددی را در قالب چندین دنیای متفاوت فراهم کرده کرده است. با پیشرفت در مراحل، سختی بازی به سرعت افزایش می یابد. در هر مرحله به غیر از سکه های طلایی که در مسیرتان قرار دارد باید سه کیسه پر از طلا را نیز پیدا کنید. توجه داشته باشید که در این بازی هر کدام از دشمنانتان ویژگی های خاص خود را دارند و به روشی برای نابودی شما تلاش می کنند.

داستان گیم پلی :

داستان بازی از این گونه است که موجودات بدجنس، با حمله به یک دهکده، طلاهای آن را غارت کرده و ساکنینش را دزدیده اند. اما پیرمرد داستان ما که نامش «لپ» است، از این حمله جان سالم به در برده و حالا باید برای نجات خانواده و دوستانش تلاش کند.در این میان تلاش خود را برای برگرداندن طلاها نیز انجام می دهد.

گرافیک گیم پلی :

گیم پلی بازی مشابه دو نسخه قبلی این مجموعه است، اما پیشرفت های قابل ملاحظه ای نیز در آن مشاهده می شود.بازی LepsWorld3 محیط بسیار زیبا و هیجان انگیزی را فراهم کرده است. ضمن اینکه تنوع محیط ها نمی گذارد هرگز از ظاهر بازی خسته شوید.در محیط دو بعدی LepsWorld3 مکان های مختلفی را از اعماق دریا گرفته تا تپه هایی سرسبز تجربه خواهید کرد.

LepsWorld3

LepsWorld3

بازی در مجموع 5 دنیای مختلف دارد که هر کدام تم و حال و هوای خاص خود را دارند. در این دنیاها باید 120 مرحله را پشت سر بگذارید که با احتساب مراحل فرعی، این تعداد افزایش نیز میابد. در بازی LepsWorld3 نسبت به قارچ خور محیط شلوغ تری را تجربه خواهید کرد. می توان گفت وجود دشمنان متعدد، آیتم های کمکی مختلف و چالش های زیادی که با آن مواجه می شوید جذابیت و هیجان بازی را افزایش می دهند.

صداگذاری و موسیقی گیم پلی :

صداگذاری و به خصوص موسیقی بازی است که به هیجان بازی میافزاید. متاسفانه در این بازی شاهد کم کاری در این بخش هستیم. موسیقی ها تم شادی دارند اما خیلی زود تکراری و خسته کننده می شوند. صداگذاری نیز اگر بدتر از موسیقی نباشد قطعا به همان اندازه ناامید کننده است. البته بازی های قبلی این مجموعه نیز دقیقا از همین مشکل برخوردار بودند.

حرف آخر :

در آخر اگر دو بازی قبلی سری Lep’s World را تجربه کرده اید و از طرفداران این مجموعه هستید، پیشنهاد می کنیم این قسمت را نیز از دست ندهید. اگر هم تا به حال Lep’s World بازی نکرده اید، بد نیس برای دقایقی هم که شده با پیرمرد دماغ قرمز همراه شوید و لذت ببرید.

LepsWorld3

LepsWorld3

از کجا دانلود کنیم ؟

دانلود از کافه بازار

8.6 امتیاز
  • گرافیک 9
  • خلاقیت 8.5
  • سرعت 9
  • ارزش آموزشی 8
  • سهولت بازی 8.5
  • امتیاز کاربر (0 امتیاز) 0

نظر خود را با ما در میان بگذارید